Газ чи електрика, на чому економніше готувати?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем gam-ua, 29 тра 2015.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Газ чи електрика, на чому економніше готувати ?
    Відповідь на це питання - Все залежить від цінової політики у державі.

    На власному досвіді переконалась наша сім'я, коли замінила повністю газову плиту з газовою духовкою на плиту "BEKO" де три камфорки газові і одна електрична + електродуховка з верхніми і нижніми тенами.
    Сім'я зразу оцінила що випечений хліб і страви зроблені в електродуховці кращі на смак, ніж були зроблені в газовій духовці. Що до мене, то в мене ніколи не виходило зварити каші на газовій плиті .
    Як Я не старався, і робив саме мале полум'я на камфорці, каші завжди знизу пригорали до дна кастрюльки.
    На електрокамфорці у мене все чудово виходить , каші не пригорають, і виходять розсипчасті каші.
    На чому краще готувати газ чи електрика ?, моя думка в мене краще виходить готувати на електриці.
     
    Останнє редагування: 20 жов 2015
    Karmadon подобається це.
  2. Varava

    Varava Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    7
    ... а где на форуме можно почитать о двух зонных счетчиках интересует момент при установке частный дом возможно оставить автомат на 25 ампер
     
  3. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @DINAMIT-UA, так тут за экономику. Мне собственно без разницы на чем готовить, мне больше в тару упирается. Если я на кастрюльке не потестил, к примеру готовлю в гостях, идиала не получится. Мне удобнее готовить на газу, так как температура равномерно. Электрика. тены нагрелись. их отключили, температура упала, тены опять включились. Вот потому у Вас и не подгорает на электрике. Но если готовить что то из высокой кухни, это раздражает. :)
     
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @kim chen loran, принцып один и тот же. Хе..чим на вси гроши в начале, потом отключаем. Это не совсем удобно, когда идет последовательность добавления ингредиентов блюда. Хочеш к примеру карамельку сделать, а оно или отпустило. или как раз на вси грощи. В общем приноровится можно. но это нервирует. :)
     
    kim chen loran подобається це.
  5. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    https://krainamaystriv.com/threads/3549/page-42#post-549651
     
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    https://krainamaystriv.com/threads/3549/page-42#post-549790
     

Поділитися цією сторінкою