Англійська мова

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mijki, 6 кві 2015.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    its fun to learn with !
     
  3. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Т.М. та mijki подобається це.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    так то ж для москалів , не для нас нажаль ( там з підтекстом що то піндоццкій язик люзерів ітп. напевно :-D)
     
  5. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Той шо :) Вам же вивчити англійську треба? То хай кацапи хизуються тим що вони нашу мову не розуміють, а ми тихесенько собі навчатимемось, та дітей навчатимемо, усіх мов і знань ;) чом ні? хтосі і у розвідку ходити мусить :) от їм важко буде :)
    Насправді, у цього автора, дуже багато книжок ще є, написані так, що навіть дурні англійську знати будуть, напевне як зможуть прочитати ;) шукайте наше, та не цурайтеся, шукати ширше, бо то на користь і Вам і Країні в цілому :)
     
    mijki та Voyutichi подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    tv-english.club - теж файний сайт , там 1 хвилинка зареєструватися можна вибрати вкорочену безкоштовну программку а можна й просунуту за гроші .

    ps
    -ну не знаю , не знаю , переважно кацапи дуже страшно англійською розмовляють , в них якийсь зсув реальності ( потужний негативний ) схоже в голові під час вивчення мав місце ... ну гидко слухати ! маю на увазі ватанів (кінчених фашопутлєрівців) а не біженців та втікачів з рфії на захід ...
     
    Останнє редагування: 20 кві 2015
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ось цей чувак файно дуже все пояснює . Доречі підтверджує останню мою тезу також ))) При вивченні мови потрібно уникати негативу ! атенціоне ! Все кацапо РФійське для мене особисто це потужний негатив та засмучувач . Тож моя порада всім - при вивченні англійської уникайте вчителів кацапів або ватно малоросів котрі мають проблеми з нашою мовою - руки геть від цього лайна ! Бо то хіба нашкодить ! :Hi:


    :vo:
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Цей чувак реально крутий вчитель, народ !
    Я си думаю то через те що він сам пройшов через цю справу ( вивчення кардинально відммінної мови - японської , в його випадку ) .
    Цей відеоролик чим цікавий ...:-D там є момент де він пояснює явище коррупції , як її називають , корректненько так :-D , американці - its greasing the wheels :vo: на 6тій хвилині .




    дуже рекомендую !
    highly recommend !

    :Hi:
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Завантажив собі на смартфона прослухав - гардкор штука !!! вінесло ми кур*ва мозок ген до діть*а гетчисто я вам кажу, так що вважійте, я вас попередив ... :Hi:



    дуже рекомендую
    ps там кінцівка відсутня незначна частинка зате аудіокнига легенька відносно 350 мб. якось так ...
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    всетаки лірікс це чітка навчальна річ ...




     
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою