Чем покрасить шифер

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем zanoza, 13 бер 2008.

  1. sergey ar

    sergey ar Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Само собой что кожний з господарів вибирає своє. А по поводу металла - вспомните сколько служит металл на крыше- вот вам и ответ на то что "пліснява и мох дуже добре себе почувають і на металі". Ведь я написал "что всё из- за одного из компонентов раствора". Поймите правильно я не собираюсь спорить с вами чей способ лучше. Я просто привел пример и пусть каждый выбирает ,что для него лучше---Дорого и не надолго или дешево и надолго. Время которое будет служить отреставрированный шифер я привел и обосновал. Вот и всё.
     
  2. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Скільки коштує оновлення 1-го листка шиферу за вашим методом (матеріали і робота) ?
     
  3. sergey ar

    sergey ar Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Оновлення 1-го листка шиферу за моим методом коштує 6грн. Правда расчет стоимости 1 листка шифера проведен в прошлом году. В этом году расчет ещё не проводил.
     
  4. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Ви повністю не відповіли, цікавить повна вартість оновлення листка, а саме матеріали+робота.
    Ціни на фарбування дахів в інтернеті є, на фарбу - теж...
     
  5. sergey ar

    sergey ar Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Это и есть повна вартість оновлення. Потому что сырьё для компонентов в буквальном смысле слова валяються под ногами. Я больше чем уверен что и в вашем городе вы их пинаете ногами. Поэтому их цена -копейки. Другое дело работа. Как вы будете работать так и заработаете. Мы вдвоём работали пять дней в неделю. Зато зимой отдыхали и делали заготовки на следующий сезон,искали новых заказчиков ,а некоторые приходили или звонили сами. Язык до киева доведёт. Стоит только начать -одному двоим ,троим сделать,а они сами передадут или похваляться перед друзьями и знакомыми и т.д.
     
  6. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Дуже цікава тема. Теж планую пофарбувати дах. Шифер в мене новий, йому тільки 1,5 року. Розпочати фарбування планую вже з весни. Але хочу запитати, чи є фарба темного кольору? така - темно-сіра майже чорна? якщо знаєте про таку напишіть мені будь ласка. Або посилання з перевіреним продавцем. Наперед дякую.
     
  7. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Є такі кольори фарби. Думаю Вам підійде колір MURENA №2
     

    Вкладення:

  8. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    О, класно. Якраз дивлюсь, мурена саме те, що потрібно. Такий я хочу колір.
     
  9. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Може мені попадались "не ті екземпляри" фарби але на даху більше одного року фарба гумова Farbex не стоїть, колір "згорає"....
    тут моє відео про червоно-коричневу
     
  10. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Перший шар фарби на шифері, колір "чорний шоколад", камера не перадає реальні кольори
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою