Мінуси та плюси "теплого полу"

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Килав, 8 тра 2015.

  1. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    - чисто індивідуально. Для дітей- читаємо Нікітіних.Привикнути до незастеленої підлоги - справа часу. На стопі море датчиків-рецепторів температури.Ходити взутим, в тапочках і т.ін. - більша вірогідність, що простудитесь на вулиці.Згадайте предків...
     
  2. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Хочу нагадати що смерть людини начинається з ніг ( в нормальному процесі смерті кожна жива істота на землі подібної маси з масою людини перед смертю відказують ноги , а потім лежачи на землі через певний час істота помирає )
    Хлопці не робіть експерименти на ногах щоб гроші з домашнього бюджету не вливались в фармацевтичну галузь.
    Тримай ноги в теплі, а голову в холоді!
    Цією прислів’ї вже як мінімум кілька століть ….
    Це висловлювання я завжди "перевіряла" на собі (ноги намагаюся тримати в теплі, тоді й сама не мерзну, і голова може довго обходитися без головного убору. Дійсно, краще думається.) Ноги обов’язково повинні бути в теплі, а ось голова, щоб краще думалося — в прохолоді. Думки швидше ворушаться. )) Ще на додаток до цих слів кажуть: тримай шлунок у голоді. А якщо серйозно, то основні джерела тепла в організмі — це легкі і кишечник. Від них до голови тепло доходить набагато легше, ніж до ніг. Тому, ноги швидше віддають тепло, значить, приплив крові до ніг потрібно штучно підсилювати, щоб не застудитися. Голова ж може довго витримувати зовнішній холод.
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    pic_1358356856.jpg
    Kromanonets.jpg
    Всё классно: свежий воздух, природа, всё натуральное, никакой лишней стесняющей одежды, весь мир у босых ног, единство с природой в самом её лоне..
    Одна фигня - в 18 лет середина жизни, в 40 лет глубокий старик.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Влили грошей в трансплантологічну галузь?
    --- добавлено: 27 вер 2015 у 14:09 ---
    Легені виводять тепло з організму, кишківник споживає тепло. Генерує багато тепла мускулатура, та трошки меньше мізки, нерви. Найкраще місце на тілі для терморегуляції - долоні, кровообіг долонь має виражену функцію терморегуляції. Бігун на тренуванні, пробіжить далі та швидше, якщо буде тримати в руці пляшку з льодяною водою. У спеку, щоб мозок не спікся й голова не боліла, треба брати з холодильника воду, але не пити, а тримати в руках.
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2015
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Скоріш за все стабілізують канали , коли йде видих .
    Вдих захватує холодне повітря , видих повертає тепле .
    ЛЮДИНА ХОДЯЧИЙ РАДІАТОР З ПОСТІЙНОЮ ТЕМПЕРАТУРОЮ 36,6 АБО 37 ГРАДУСІВ.


    Что создает полноценную энергию которая дает тепло? Воздух, свет, вода, пища, превращаясь в организме в жидкое состояние и газ, дают ему тепло и энергию. Сгоранию (окислению) и всем химическим превращениям продуктов питания помогают прежде всего воздух и свет. Это первое условие питания и согревания клеток. Кожа прежде всего нуждается в свете и воздухе. Все знают, как выглядит растение, которому недостает света и воздуха. Вода и воздух также необходимо ,они способствует хорошей работе организма, его очищению, снабжению питанием, они сами является частью питания.

    [​IMG]
    [​IMG]
    На літо просто коли тепла підлога відключена , можна на бетон кинути спортивні коврики
     
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так можна і не вимикати на літо.
     
  7. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    -- або кинути інший коврик , звичайно , перед використанням оцінити ефективність . ( )
    --- добавлено: 27 вер 2015 у 17:35 ---
    -- це щодо сну ! А коли пяти захололи - то вже все. До речі відказує спочатку слух, зір, ... Ходіть в кімнаті босоніж, хоч не так як Порфирій Іванов на морозі, але ходіть. Стопа у взутті не дає організму даних про середовище, немає відповідної терморегуляції. Щодо бігунів та холодної пляшки з водою на голову - там трохи інший процес.
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2015
  8. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Зимою я годжу по дворі по снігу босим , правда цей процес займає 5-10хв , цк корисно для здоров’я , але робити це треба поступово починаючи з 10 секунд і добавляючи по 5 секунд тут головне золота середина як кажуть не нашкодь .

    До речі у наших предків які ходили босі шкіра на ногах була грубіша чим ваші капці.
    МОЖНА
    [​IMG]
     
    Маляр Серега та nik22 подобається це.
  9. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я колись давно-давно,як були часи )))) з снігом ,без всяких 5-10хв ,а поки не надоїсть ,ходив по снігу ,виливав на себе холодну воду в любий мороз,обтирався снігом.Мінус був тільки коли мороз більше 30ти ))) то шкіра на підошвах примерзала ))) . І не хворів ))) ,точніш рідко і швидше проходив гріпер))).
    П.С. Людина така бібізяна ,що до всього звикає ,ось і я коли звик ,то вже не було приливу сил і міг просто лежати в снігу ))).
    --- добавлено: 6 жов 2015 у 17:56 ---
    На літо просто коли тепла підлога відключена , можна на бетон кинути спортивні коврики[/QUOTE]
    Угу ,100м2 ковриків ,ну ,а шо ? От зараз в будинку 22-23 ,а поли знову льодяні ((( .Топити наче і рано ,а через поли з сьгодні буду проганять опалення .........тільки встановленим ТП котлом )))).
    --- добавлено: 6 жов 2015 у 17:58 ---
    Оце вас поперло ))))) .В мене ступні як в трупака )))),буду сьогодні ТП котлом проганять "теплі" поли ))).Вже все встановлено,підключено,випробувано ,наче бімба ))) ,але газ краще)))
    --- добавлено: 6 жов 2015 у 18:00 ---
    В мене мала 5ть років ,босоніж бігає по холоднючому полу і їй нормально .Як не заставляв тапки взувати .......глухо .
     
    Останнє редагування модератором: 14 жов 2015
    Маляр Серега, stryzhko та nik22 подобається це.
  10. nik22

    nik22 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    UA
    --і не заставляйте . Маєте свій приклад, може і вона до того прислухається і дещо навчиться. Як казав наш фізрук : "..нам нужны здоровые инженеры.."
    "Мінус був тільки коли мороз більше 30ти ))) то шкіра на підошвах примерзала ))) . І не хворів ))) ,точніш рідко і швидше проходив гріпер)))." -- Знайомо, коли було виходиш на дамбу, а надворі ще іде сніжок мокрий, з морозцем - підошви так і примерзають.Найкраще під ноги кидати хоч рушник, але тоді його треба було відривати..
     

Поділитися цією сторінкою