Підскажіть будь-ласка що це за кран?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем xxxx, 21 жов 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    ні, не потрібно, якщо внутрішня система розводки належить вам.

    Добавлено через 4 минуты 14 секунд
    xxxx, у вашій квартирі постійно холодно? Батареї гарячі чи холодні при морозі на вулиці?
     
  2. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Як би не холодно, у кухні, і кімнаті, яка біля кухні +23-24, в слідуючій +22-21, а у останній кімнаті +20-19, батарея чуть тепла, при температурі на вулиці + 10 - 5 градусів, при мінусовій температурі - 10 і більше у квартирі більше 22-21 градуса не буває. То хочу добитися одинакової температури по всій квартирі.
    А що мається на увазі
    я так розумію це якщо моя квартира приватизована.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    xxxx, тут я не знаю нюансів на рах приватизації, в мене нема досвіду в таких питаннях.
    А батареї в морози гарячі на дотик чи ні?
    Мене цікавить як працює у вас теплопостачання. Якщо ви змонтували собі автономне опалення у старій, вертикальній розводці - то може і бракувати температури теплоносія для максимального комфорту (для роботи термоклапанів).
    Але якщо у вас нова забудова, з поквартирною розводкою опалення - тоді вам необхідно вимагати у постачальника тепла нормальних параметрів теплоносія на вході у квартиру (температури). Якщо температура теплоносія на вході в квартиру буде занижена - толку від термоголовок буде мало. Термовентилі - це додатковий опір теплоносію, і якщо він холодний ( теплоносій) - то термовентиль тільки заважатиме.
     
  4. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Так у мене новобудова, з поквартирною розводкою опалення, на вході в квартиру температура теплоносія 50 - 52 градуси, але на остання батарея не дуже тепла а у мене там дитяча кімната, то я і хочу зробити по новому розводку як на малюнку 2, або так як ви запропонували.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    тоді пораджу вам ще поставити свій циркуляційний насос. У пік холоду він вас врятує, дасть можливість всім батареям нормально прогрітися.
    Доречі: температура щось занижена. Стандартно, навіть для добре утеплених будинків, приймають параметри радіаторного опалення 80 на 60 С. І під це ведуться всі розрахунки (діаметри труб, розміри радіаторів, крани, регулятори). А якщо хтось запроектував на 50-30 - то це не для всіх може бути, а лише індивідуальні автономні системи опалення (квартирний котел, наприклад).
     
  6. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    То я вже
    про це думав коли ставив лічильник тепла, то теплокомуненерго відмовило приймати в експлуатацію.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    то внутрішньоквартирна мережа - належить теплоенерго?

    Добавлено через 1 минуту 10 секунд
    а тепловий лічильник - кому належить?

    Добавлено через 1 минуту 25 секунд
    мені здається, що після лічильника тепла ви можете хоч вулицю (теплицю, наприклад) обігрівати, якщо справно платите за отримане тепло.
     
  8. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Тепловий лічильник належить мені, та і батарею на кухні міняв питань ніяких не виникало. А 80 на 60 це відповідно якихось ГОСтів чи Стандартів так? Якщо так то яких не скажете?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    дивіться у документацію на вашу квартиру. Там є проект на систему опалення вашої квартири. В цьому проекті вказані умови роботи такої ситеми, тобто температура входу і виходу носія, для якого перепаду температур розраховував проектант. Це і є ваш основний доказ у всіх інстанціях у боротьбі з тепломережею (теплоенерго). Якщо теплоенерго не подає теплоносій до вашої квартири з відповідними температурними параметрами - можете подавати на них в суд.
     
  10. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Добре прийду додому гляну.
     

Поділитися цією сторінкою