Своїми руками Лук і стріли своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем serzdubno, 9 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Цікаво спостерігати за експериментами. З моїми знаннями матеріалів та тематики, я б вже робив щось серйозне (перепрошую за не скромність). Мабуть тому і не роблю, бо нема потреби в бойовому луці а "іграшкова" стадія вже пройшла.
    З інтересом стежу за вашими успіхами :vo:
     
    serzdubno подобається це.
  2. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Я експериментую, мені дуже цікавий сам процес (хоча зараза забирає до біса багато часу)!!! Но по чесному і кінцевий результат приємний- коли люди,дорослі мужики пенсійного віку бавляться і радіють вдалому пострілу як дитя 5-10 років. Кайф є від того,коли твоя праця дає радість оточуючим і той рух набуває підтримки, мені важко сформулювати думку щоб передати емоції. На слідуючий вихід в люди,я постараюсь зробити фото і відео звіт .
     
    bogdansv, viktor28465 та Володимир П подобається це.
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Хай йому грець, раз у пятилетку вирішив відпочити на місці,(а то як є наснага то Козин, Млинів чи Хрінники)
    і чуствував ,що треба йти на Острівок, але пішов з жінкою і меншою дочкою(укомплектувався удочкою), туди де Липка у Ікву впадає.Давно я там не був, хоч у дитинстві там тільки і пропадав, вразило дві речі, по перше на Острівку пісні співають, і люди ходять, а по друге по Ікві від трикотажки на Острівок є стежка ,там де був прокопаний канал, і Острівок вже якби і не Острівок.У цю неділю будете?Як ні, то знов піду для кота десерт на вечерю ловити,:-D бо на повноцінну котячу вечерю, улов не тяне.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2015
  4. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Буду в суботу,так як в неділю в замку буде велике св"яткування ,а я організатор ярмарки майстрів "Мистецька хата" і сам буду приймати участь.
    IMG_20150512_164418.jpg IMG_20150512_164430.jpg IMG_20150512_164440.jpg IMG_20150512_174521.jpg IMG_20150512_174531.jpg IMG_20150512_174543.jpg IMG_20150512_182207.jpg IMG_20150512_182220.jpg IMG_20150512_182322.jpg IMG_20150512_182343.jpg
     
    leshiy_40, bogdansv, Bohdan19 та ще 1-му подобається це.
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Гарні луки. Якщо можна, внесу одну пропозицію. Замість гайок-барашків можна використати декоративні гайки, на зразок цих http://www.brass.ru/catalog/401/. Щось схоже використав при виготовленні крісла-качали (https://krainamaystriv.com/threads/22232/).
     
    serzdubno подобається це.
  6. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Використав барашки для того,щоб на випадок перевезення -можна було б без допоміжного інструменту змонтувати і демонтувати,а їздити їм доведеться по любому !!!
     
  7. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Не перевірив заряд акумуляторів, то енергії хватило лише на два відео -


     
    viktor28465 подобається це.
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Після Замку пройшовся ще Острівком -Тенденція мені подобається однозначно:vo:.
    На перспективу можете добавити атракціон - "12 кілець Одісея " На вивісці коротка історія з Одіссеї
    21-а пісня. Одіссей відкривається Евмею і Філойтію і закликає їх сприяти в помсті женихам. Пенелопа обіцяє свою руку тому, хто, зігнувши лук Одіссея, пропустить стрілу через 12 кілець. Жебрак прибулець єдиний виконує завдання Пенелопи.
    Гляди того і закохані парочки підтягнуться постріляти.
    А ще обертову круглу мішень, тільки привід треба зємний, бо стягнуть.
    Відео вчора не йшли, сьогодні роздивився ,було б не погано ще колчан зробити, щоб стріли не з землі брати.

    [​IMG]
     
    bogdansv, serzdubno та Bohdan19 подобається це.
  9. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    він є- в ньому близько 40 стріл, а на кожен лук інші стріли, тому під кожен лук даю інші та і кладу або на стійку -для дорослих,або поки що тимчасово на траву -для дітей. зумисне для того ,щоб були лишні рухи для розтягування задоволення!!! Мішені буду робити,просто на все часу не хватає,помаленьку зявляються помічники- от з ними і буду хімічити.
     
    bogdansv та viktor28465 подобається це.
  10. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 21.
    Зараховано: 15.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: tecton, MiskaM, Tanusha, alexandrxxl, sumyoffroad, АндронМБ
     
    serzdubno подобається це.

Поділитися цією сторінкою