Своїми руками Нагай,булава,сокира із шкіри та дерева

Тема у розділі 'Декор и поделки своими руками', створена користувачем serzdubno, 9 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Я як завжди експериментую. Почав до своїх робіт з дерева добавляти шкіру, а саме почав плести нагайки (вже декілька навіть продав) ,обплітати ручки іншої зброї,в планах декорувати посуд та інше. Техніку плетіння взяв з інтернету, шкіру купив обрізки італійської меблевої, та одяг з гуманітарки,станок для нарізки полос зробив і в перед. Нічого не описую, так як не відаю що саме зацікавить форумчан, запитуйте- тоді і конкретно відповім ! З повагою!
    IMG_20150408_112647.jpg IMG_20150408_112825.jpg IMG_20150408_113223.jpg IMG_20150408_113255.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 10 кві 2015
    artvol, viktor28465, Odissey та ще 1-му подобається це.
  2. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Я цього року в конкурсі участі не беру,і не маю нічого проти пана Sergdubno, але хіба для конкурсу процес роботи не потрібен?
     
  3. gamer//

    gamer// Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    19
    Я гадаю, що опис може бути і поступово. Форумчани будуть питати і все буде)

    Я маю таке питання: як Ви плели батіг. Можете поділитися технікою?
    І сокира: там металу нема зовсім? Як вирізали із дерева?
    Дякую)
     
  4. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Вчора в мене був дуже поганий день ,в обід трішки обікрали майстерню,забрали торцьову пилку та набір ключів-ніби мало,але по теперішніх цінах ці речі коштують 4500гр.,тому толком нічого і не описував. В даних виробах по кожній роботі може бути дуже довгий опис-тому і попросив форумчан задавати питання!

    А ось і питання ;батіг з шкіри-2 метри,фол-капроновий шнур-70см., і крекер-розсатаний і власноруч кручений з капр.шнура-30 см., - всього -3 метри. Ручка-алюмінієва трубка -30 см., в неї вставлений капроновий шнур товщиною 1см і закріплений, "грунтовка" шматки старої шкіри намотані поступово ,щоб получився легкий конус по всій довжині, шкіра на клей не мажеться ,а обмотується тонкою капроновою ниткою потім злегка змочую водою та прокатую рівною дощечкою на столі (надається округла форма по всій довжині). В даному батозі використано 8 полосне плетіння шахматкою. Полоски нарізав на станочку , а потім по ходу плетіння завужував ножицями. На фінал по ходу кожної полоси робив затяжку, а потім також все змочував та прокатував на столі.
    Вже навіть приблизно через раз вдається робити постріл батогом ,а це виявляється є не з легких наук ! Цей батіг вирішив лишити на продаж, а собі для стрільби буду плести повністю з капронового шнура але в сердцевину буду вставляти авто тросик спідометра ( це за порадами з інтернету).

    Сокири повністю з дерева, раніше робив і оздоблював різьбленням, а тут вирішив руків"я обплести шкірою- получилось більш реалістичніше та солідніше. На фото сокира з шпилем покрита морілкою а потім лезо прошліфоване, а двустороння покрита акріловою фарбою *бронза*. Форми робив на око, без ніяких попередніх креслень та замірів.
     
    Andrii_M та varmet подобається це.
  5. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Новий майбутній нагай. Видно станок для нарізки полос і принцип його дії ну і процес
    ,залишилось зробити кріплення для кільця на ручці і все.
    IMG_20150411_083640.jpg IMG_20150411_083718.jpg IMG_20150411_083746.jpg IMG_20150411_083832.jpg IMG_20150411_083849.jpg IMG_20150411_083858.jpg IMG_20150411_084940.jpg IMG_20150411_183818.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 14 кві 2015
    artvol, Odissey та Andrii_M подобається це.
  6. Praktik361

    Praktik361 Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Николаев.Украина
    Где можно применить,на ком пробовать,кому продавать?
     
  7. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Це сувенірна продукція-може бути в офісі на столі,може бути вдома на стіні,хто любить екстрім - на тому і пробувати,хто захоче-той купить,зимою продав три нагая через інтернет,а булав і сокир вже більше 50-ти реалізував
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 9.
    Зараховано: 5.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів:
    Tanusha, Praktik361, p_anda, Игорь Sl
     
  9. artvol

    artvol Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    83
    Клас! :vo:секири якби з металу для точної історичної копії то взагалі крутяк був
     

Поділитися цією сторінкою