Своїми руками Креслення саморобного твердопаливного котла 9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 кві 2015.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Влад 1503, нам же гарантовано потрібно перекрити клапаном гарячу воду в батареї на подачі а коли він стоятиме на обратці то хто це зробить?
     
  2. Влад 1503

    Влад 1503 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    69
    Ми це вже обсуждали на форумі про котел 20кв, це вроді Ваше фото на 116 стор, там не обовязково до 60 і після, а як виставите термоголовку можна від 20 до 70град.
     

    Вкладення:

  3. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Влад 1503, так все залежить від клапана і термоголови.
     
  4. Влад 1503

    Влад 1503 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    69
    У мене клапан на 3/4 а головка 20-50 град. мені вистачає, хата 90м2, ТА500л, котел КЧМ, хочу зварити Вашу модель
     
    peps08 подобається це.
  5. Pasem

    Pasem Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Цікавий варіант, а даного котла під пеллетну горілку Ви пристроїти не думали? Тобто, щоб була можливість і дровами (чи вуглем) і пеллетами? В ідеалі звичайно і газ, але це вже мрії ... Я просто чого питаю, бачив у одної людини такий котел заводський, виртата палива (по його словам)
    гранула - близько 10 кг на добу (півтора відра)
    дрова - 2 закладки (ваги не знаю але близько 15 кг)
    газ - на місяць до 350 м. куб.
    Хата велика - 120-140 квадратів.
    Центральний регіон (Черкаська обл)
    Якщо є думки, давайте ділитись, я все одно подібний девайс хочу зробити, так що є зацікавленість - давайте будем пробувати співпрацювати, тим більше по виготовленню пілетних горілок і їх експлуатації досвід є, правда на підприємстві, але нічого, робити все одно буду вдома.
     
    OSergey подобається це.
  6. rjvbcfh111

    rjvbcfh111 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Оржиця Полтавської
    Мабуть можлива дефомамація, або не ізоліровать, щоб повітря охолоджувало.
     
  7. Бек

    Бек Майстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Геническ
    Уважаемый Анатолий Иванович ! вы хотели подать первичный воздух над и под колосник вот такой вариант не годится?
    IMAG0223.jpg IMAG0224.jpg IMAG0225.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 9 кві 2015
  8. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.140
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Это очень маленький расход пеллет , а какая пеллета и какого утеплеения дом .
     
  9. Pasem

    Pasem Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Пеллета місцевого виготовлення солома+дерево (сама дешева), будинок глина, обкладений цеглою, але добротний. Пілета горить добре (сам бачив, але золи багато, відсотків 15%).
    Тут в принципі потрібно уточнити, опалення - 76 труба по всій хаті (в спадок йому дісталося, переробляти не захотів) без насоса.
    На рахунок витрати ... за що купив... хоча чоловік в брехні не помічений, тим більше шо пілету є змога брати майже "на шару", так що витрата не є критичний показник, для нього, а от для мене такий показник був би класс
     
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Годиться.
     

Поділитися цією сторінкою