Своїми руками Креслення саморобного твердопаливного котла 9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 кві 2015.

  1. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Знаю что бы на это ответил Остап Бендер
     
    Yanuwevsky, Дмитрий ДАР, Erni та ще 1-му подобається це.
  2. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Прикріпляю свою робочу папку,зразу кажу що креслення не упорядковані.Вони у форматі дхф,спочатку треба їх переглянути і роздуплитись "що к чему".А то відправив креслення одним діячам,а вони дупля не забивають і зразу на порізку..... На кресленні деякі деталі під гнуття,пораховані під мої радіуси гибки.
    Скажу так,якщо людина має поняття про котел,то вистачить і фото чи ескіза з базовими розмірами.Що мішає взяти креслення яке на першій сторінці і всунути його у круглу сорочку.
     

    Вкладення:

    Дмитрий ДАР та onyx_75 подобається це.
  3. Romman

    Romman Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Муровані Курилівці Вінницька обл.
    Доброго дня всім добродіям, гаряча тема котли. сам не втримався, збираюся варити котлика на 16 кіловат. Дякую всім, дописувачам чату, ваша інформація дуже допомогла. Підготував креслення ... ну, як креслення, та к , ескіз :facepalm:. прошу провести аудитSOS, що варто поправити, де я помилився. Креслив у Visio, а потім переніс у word.
     

    Вкладення:

  4. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Я тоже хочу сделать котел примерно на такую мощность. Тоже спрашиваю советов. Но даже мне кажется что с площадью колосника перебор. Да и форма колосника как то не очень. Для зольника наоборот совсем мало выделили по высоте. Камеры дожига вроде как и нету, почти сразу теплообменник. Футеровка конечно хорошо, но как быть с корозией металла под ней? Я конечно не спец, но как по мне - не очень.
     
  5. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Низ котла должен быть не меньше 55°С, должен быть подмес. Себе сделал просто- насос качает воду с верху котла в низ. За шамотом никаких признаков коррозии. При низкой Т - был конденсат между 2 и 3 ходами - подачу на СО поджал краном, сейчас и там сухо. СО - гравитация.
     

    Вкладення:

    Yanuwevsky, Алекс Иваныч, Johny B та 2 іншим подобається це.
  6. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Хорошо сделали +. Про температуру входной воды в котел я знаю , на моём котле работает Герц-тепломикс 55°. Про коррозию говорят, что больше идет когда котел не работает. Вроде как на неработающем кирпичи начинают тянуть влагу. Я пока опасаюсь ставить шамот к водяной рубашке.
     
    параска та полюс подобається це.
  7. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Вологу тяне шамот тоді,коли котел не працює,в літній період.
     
  8. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    А якщо восени та весною 2-3 дня котел не працюе? Теж шамот натягуе вологи? Чи якщо знаешь, що завтра протаплювать не будеш, то краще витягти шамот?
     
  9. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Кто то миф запустил по поводу шамота, теперь пол форума на измене:-D такое впечатление что шамот из азотной кислоты , кондесатом котлы протрюхлявили теперь на шамот гонят
     
    Yanuwevsky подобається це.
  10. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Металл за шамотом действительно корродирует быстрее обычного . Условия простые - влага и температура . Если за шамотом холодно и мокро , то коррозии не будет . Начинает высыхать - коррозия , начинает мокнуть - коррозия .
    Но самое страшное когда за шамотом мокро и горячо( 600 грд и выше ) . Пар съедает метал за 3-4 месяца .
    И как вы понимаете это не просто страшилки , а выводы за многие годы и не на одном десятке котлов .
     
    Дмитрий ДАР, Алекс Иваныч та полюс подобається це.

Поділитися цією сторінкою