Інфрачервоні обігрівачі

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем Петро1978, 1 кві 2015.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Так в этом то и цель продавана.
     
    WalterCV подобається це.
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Хто тут казав, що є противником таких панелей?
    Ми є противником горе-менеджерів, які свідомо вводять покупця в оману, говорячи про якусь віртуальну економію електрообігрівального приладу.
    --- добавлено: 5 лют 2017 у 08:41 ---
    Ми не згазом порівнюємо іч-обігрівачі, а з будь-яким іншим електрообігірвальним приладом.
    Так от, жодної економії ці чудо-обігірвачі не дадуть.
    --- добавлено: 5 лют 2017 у 08:47 ---
    Вас вивели на чисту воду щодо отримання кількості тепла з кіловата е/е, то ви вже іншу пісню почали співати...
    Тепла підлога також дає градієнт темп. повітря в приміщенні по висоті. І шо?
     
    Останнє редагування модератором: 13 лют 2017
  3. monoxrom

    monoxrom Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    3
    Доброго дня
    я тут новачок, прошу вибачення що створюю нову тему бо з наскоку я про таке нічого не знайшов

    Хочу запитати за керамічні обігрівачі типу таких плоских керамічних панелей які вішаються на стіну. Чи хтось їх ставив чи вони зручні і ефективні?
    Хочеться поставити собі в спальню і щоб вночі трошки гріло, світло думаю перевести на нічний тариф.

    Живу в будинку за містом з опалення деревяний котел, але він недуже зручний він або швидко горить і тепло в хаті, а лягати спати під ковдру вже навіть за горячо, або горить помалу так що батареї трошки теплі а в хаті в результаті все одно холодно. Та і підкидати його треба вночі, одним словом не дуже цікаво бо зранку встаєш як в холодильнику

    інфрачервоний обігрівач не хочу бо не такий безпечний та і шкіру пекти інфрачервоними променями не хочеться, масляний радіатор є але він має специфічний запах як працює а в мене дуже сильна алергія і цей запах мені не подобається зовсім. Та і ці обігрівачі хочуть біля 2-х кіловат світла а керамічні панелі лише сотні ват, як вам вони?
     
  4. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Теплоакумулятор може покращити роботу вашого котла.
    --- добавлено: 16 лют 2017 у 21:44 ---
    є низькотемпературні плівкові інфрачервоні нагрівачі. Можете навіть ними вкриватись замість ковдри і не обпечетесь :)
    --- добавлено: 16 лют 2017 у 21:46 ---
    А достатньо вам лише сотні ват для обігріву?
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2017
  5. monoxrom

    monoxrom Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    3
    думаю пару сотень ват буде достатньо мені не треба в хаті таку жару щоб я ходив в трусах і майці
    просто щоб було на кілька градусів тепліше, особливо в морози
    всього в дві кімнати планую поставити, почну зі спальні для початку

    Теплоакумулятор коштує не мало та і гріти його також треба і місце він займає, щось не дуже цікаво
     
  6. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    @monoxrom, пару сотень, це скільки. Людина виділяє близько 100 Вт в стані спокою. Сядьте пару чоловік в кімнаті і буде пару сотень ват. Можливо все ж таки підійти з розумом і поставити те що перевірено працює.
     
    WalterCV подобається це.
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це 200. Чоловік хоче обігріти будинок 200ма ватами.:-DCherna-facepalmdntknw
     
    WalterCV подобається це.
  8. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Звичайна лямпа розжарювання тільки біля 5% віддає на освітлення. Решту 95% - на тепло.
    То вам дві лямпочки по 100 Ватт вистачить ... :-D
     
    Uh0, andrij64 та sanykrimea подобається це.
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Для чого платити більше....за якісь обігрівачі. Дві лампочки- і в хаті тепло(тобто все до лампочки).:-D
     
    Uh0 та WalterCV подобається це.
  10. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Лампочка це дорого. Берете брата, кума і грієте приміщення. А якщо серйозно то чому б автору питання не визначити скільки цих кумобратоВАТ потрібно. Малоймовірно що для середньостатистичної кімнати площею від 8 м2 вистачить пару ват.
     

Поділитися цією сторінкою