Своїми руками Роторна сінокосилка з бензиновим двигуном

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем yourasyk, 19 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
  2. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Прийшлося зрізати дві обойми, бо дуже щільно прилягали шестерні. Хто забажає повторити треба приварювати лише для однієї шестерні , а всі інші приміряти і прихватувати зваркою. І закриваю бокові стінки:[​IMG]
    В нижній частині контрольна пробка ( видно на фото), а знизу зливна.
     
    Odissey та Степан1982 подобається це.
  3. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Передаточне число 1:36 ще в два рази зменшу на передачі від редуктора до коліс, а далі вже на випробуваннях визначу необхідну швидкість.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Сьогодні примудрив редуктор на місце:[​IMG]
     
    Odissey подобається це.
  5. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Кріплення придумав теке; в трубках всередині чотиригранник, в якому нарізані різьби м10. В трубці зверху пропил під болти м10. Редуктор можна пересувати на 50 мм, що дозволить використовувати ремені з різницею розміру в 100мм.[​IMG][​IMG]
     
    Odissey подобається це.
  6. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
  7. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Тепер з каркаса знімаю двигун , редуктор і ротор для проварювання всіх частин та підсилення окремих з'єднань косинками. Каркас вийшов ось такий:[​IMG]
     
    X-TAZ, bogdansv, Odissey та 2 іншим подобається це.
  8. джер

    джер Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Россия, Ростовская на Дону область
    Хочу отметить монументальность автора в этом вопросе. Сделано солидно, но все же из моего опыта. Во первых редукторы, вещь шумная и забирающая мощность, для этой цели их как правило делают с постоянной смазкой со всеми вытекающими. Проще цепную, меньше гемора, ну а еще лучше ремень, грязь для него не страшна. Ну и ножи, я у себя пришел к выводу что самое лучшее это леска- камни и неровности не страшны, режет траву хорошо.
     
    Останнє редагування модератором: 22 кві 2015
  9. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Для газона підходить і така як ваша. Моя косить траву для худоби тому леска не підходить зовсім , бо вона може потрапляти в сіно. Тоді корова може відкинути копита. Редуктори в мене працюють в нігролі і після притирки шестерень вони не такі вже й шумні. До тогож оба редуктора є понижуючими, тому сила тільки збільшується. Є можливість підняття тарілки з ножами до 5 см тому можна косити і газони, якщо треба залишити ''гриву''. Ножі виготовляю з твердої сталі, бо в траві трапляються дерев'янисті рослини. Найближчим часом буду викладати завершальний етап.
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Точно, серьёзный подход. Основательный.
    Это я так понимаю , такие косилки стоят на тракторах некоторых которые ездят вдоль дорог стригут?

    Я себе сделал - мотор от стиральной машины (современной , автомат, 14000об\мин) , к валу прикручен нож железный (всё делалось из остатков бензиновой косилки - нож от неё) , это всё смонтировано в корпус всё тойже бензокосилки . Обороты бешенные - косит всё и очень быстро , так как это была когдато косилка то имеется сзади ящик для травы - её туда и кидает. Примудрили колёва по правильной высоте чтоб высота травы оставалась достаточной.
    Два года этот монстр уже отпахал на 3х дворах траву откосил, иногда и кусты приходилось убирать (ветки до 1.5см режет легко). Для скотины подойдёт точно - производительность неймоверная - расходников нету - минус это то что энергозависимая .
     

Поділитися цією сторінкою