Говоримо про субсидії

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем olly, 16 бер 2015.

  1. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    На листопад-березень18 з квітня по вересень17-го.
     
  2. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Ой чує моє серденько , що мій 1150 обов’язковий платіж і субсидія 422 в листопадику помножиться на два і буде сума 2300 + державна субсидія 844. то якраз вийде разом 3144 це поділити 7 //за 1 куб газку // якраз виходить 449 кубів газу по нормі.
     
  3. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Ваш платіж залишиться +-1150 грн, субсидія буде в районі 1800грн, з лімітом близько 422м³. Спіть спокійно і не панікуйте!
     
    шахматіст подобається це.
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Будяк, а шо, за останні пів року так сильно виросли доходи, що ви тепер лікті кусаєте?
     
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Да у нас в селі видали плату за пай 12 000 грн - кому в червні, кому в липні, а кому і в серпні. От люди і питають - чи ввійде ця плата в суму доходів для нарахування субсидії. І що дивно - в минулі роки - плату за пай орендатори (різні) видавали в листопаді грудні. А в цьому році - наче зговорилися.
    А "кусати лікті" - я ніколи таким не займався, бо стараюсь совітуватися з розумними людьми.
     
  6. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    От як вам повезло , за 12 тисяч можна закупити всі продукти на зиму , і нетреба працювати на городі
     
  7. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    У моїх рідних за минулі роки входила, бо доходи враховувалися за рік, а цього року -ні, бо згідно останніх змін, доходи за попередні 2 квартали , а орендна плату ще не отримували, тому й обов'язковий платіж менший на 60% минулорічного. Хоча наступного року, напевно як і у вас, будуть видавати раніше і не бачу в цьому великої проблеми заплатити більше при більших доходах.
     
  8. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Повезло чи ні - це палка на 2 кінці.
    Працювати на городі я приучений змалку і дітей своїх також привчаю до праці.
    По поводу цієї плати за пай - в цьому році я всю суму витратив на енергоефективність будинку - вставив 4 пластикові вікна і енергозберігаючими стеклопакетами. От і попрохав орендаря, щоб видав мені плату влітку.
    Зато тепер у мене оплата обов"язкового платежу по субсидії - 1700грн\міс
    Якби я отримав плату за пай в листопаді-грудні то плата обов"язкового платежу по субсидії -була б 1200грн\міс. За 5 міс опалювального сезону я переплачу 2500грн.
    Оце така вийшла в мене "енергоефективність". Да і "закупити всі продукти на зиму" не вийшло. :lulka:
     
  9. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Мені сьогодні прийшло сповіщення в рахунку за світло , і там є субсидія 46гривнів 71 копійка , в загальному до оплати 452гривні 93 копійки . уже й не знаю це такий жарт чи це лиш за пів місяця , довго думав що можна купити за 46гривень // мішок дров для коптіння шинки[​IMG]
     
  10. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Щось ви дуже "балувані". Використали 100 кВт , а заплатите 43 грн. Звідки 452 грн? Чи Ви 320кВт використали за минулий місяць?))
     
    mahno подобається це.

Поділитися цією сторінкою