Про лічильники води: як повірити?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Корнил, 9 бер 2015.

  1. Algebra

    Algebra Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.711
    Симпатії:
    15.976
    Адреса:
    Вільна Україна, м. Київ
    Стояла 2 месяца в очереди, чтобы ко мне приехал мастер из частной конторы, у которой есть договор соответствующий, и проверил мне счетчики. Оплатила 160 гривен за вызов. Один счетчик прошел поверку, другой -нет. Мастер приехал в 4 часа вечера. Не подходит-гудбай . У них очередь.
     
    OlaR та Julla подобається це.
  2. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Так счётчик с поверкой ведь покупается. Там есть срок действия поверки. Я себе такой покупал. И ничего не нужно было. Написал заявление, пришли сняли старый и сразу поставили новый. И всё. в книжку записали номер нового.
    --- добавлено: 9 мар 2015 в 21:06 ---
    Монополист в районе? Другого сервиса не было?
     
    Останнє редагування модератором: 17 бер 2015
  3. Algebra

    Algebra Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.711
    Симпатії:
    15.976
    Адреса:
    Вільна Україна, м. Київ
    Повірка лічильників відтепер безкоштовна

    Зважаючи на відсутність конкретних дій управлінців щодо позитивного вирішення проблеми повірки лічильників, на пленарному засіданні Київради 11 лютого Свідомими було озвучено депутатський запитдо міського голови щодо неприпустимості встановлення будь-яких термінів повірки засобів обліку води за рахунок споживача та вжиття заходів розроблення плану здійснення планової повірки засобів обліку води виконавцями житлово-комунальних послуг.

    І ось лише 5 березня цього року Київрадою було надано протокольне доручення житлово-експлуатаційним організаціям поширити інформацію, що повірка квартирних лічильників гарячої та холодної води здійснюється постачальниками послуг безкоштовно.

    Проте актуальним залишається питання, а чи повернуть кошти тим споживачам, хто станом на 5 березня 2015 року здійснив повірку лічильників за власний кошт? Адже, якщо порахувати навіть найнижчу вартість повірки у 43 гривні, то 85 тисяч лічильників, які за даними Київводоканалу кияни вже встигли повірити, коштувало мешканцям столиці щонайменше 3,6 мільйона гривень.
    http://svidomi.org/news/27-news-kyivrada/housing-news/195-povirka-lichilnikiv-vidteper-bezkoshtovna
    P.S. Естественно, не могла пройти мимо безобразия. Так что, руку к получению данного решения я тоже приложила :)
     
    OlaR та Julla подобається це.
  4. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    Пардоньте. Я думал теплосчётчик:Hi:
    С соседями проблемы. Вокруг меня руцкий мир.:banka:
     
    taran_ob подобається це.
  5. tairov77

    tairov77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.887
    Симпатії:
    14.431
    Адреса:
    Turkey. Antalya
    У нас было три года. Газ не знаю. Нету у меня газа:slava:
     
  6. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    В Києві за холодну і гарячу воду відповідають різні контори і тому договір треба укладати окремо з кожною.
    Я розумію, що, напевно, можна було за окремий бонус попросити сантехніка, щоб одразу поставив, обидва опломбував, записав показники , сам все в ЖЕКу в різних кабінетах зробив-оформив...
    Але, блін, як же задовбали ці "окремі неоподатковані бонуси" всяким "сантехнікам"!
    Мені легше - не треба відпрошуватись з роботи. Можу й зачекати. А іншим?
     
    Algebra подобається це.
  7. taran_ob

    taran_ob Бригадир

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    191
    Адреса:
    Одещина
    С клеймом пришел?O=-
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Ну ваши столичные заморочки нашим децентрализованным регионам не указ. Наша шобла только при повышении тарифов на НКРЭ ссылается, типа "я не я и хата не моя".
     
  9. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Так может "горячую" послать и самому себе её делать? Чесслово дешевле будет.
     
    dnk_sergey, Julla та tairov77 подобається це.
  10. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Так может "горячую" послать и самому себе её делать? Чесслово дешевле будет.
     

Поділитися цією сторінкою