Своїми руками Вентиляція в хаті

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем LVV, 28 лют 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вы представляете принцип работы этого устройства?
     
  2. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Что это такое?
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    те що висить на всіх вікнах старих будинків в країнах середземномор*я вже не одну тисячу років.
     
  4. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Да уже узнал. Но до этого узнавал как устроен от Вентс подобный. Работа это одно но ценник девайса это уже совсем другое.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2017
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вы платите обычно за работу девайса, или за девайс?
     
  6. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Я розумію що для офісів в масштабі мега компаній втрати тепла за рік на рівні вартості автомобіля мерседес , так що для них економія тепла є джерелом економії , і прибор рекуператор один із них. Я теж спочатку планував зробити щось подібне ,та почав з простого ,тому з мого досвіду сказу що коли подавати свіже холодне повітря певними частками плавно , то воно плавно змішується з теплим кімнатним і перепади не відчуваються особою яка спить і хрипить в ліжку .Подальше щось змінювати в своїй установці не бачу сенсу , зимою нічого не замерзає , все зроблено під маленьким нахилом ,і якщо навіть є десь там конденсат який утворює воду , то все само спливає на зовні . Можливо мій метод не всім підходить тому що температура в моїй кімнаті 22 градуси в плюсі , знаю що є люди помішані на економії і них в кімнаті плюс п'ятнадцять градусів ,то їм рекуператор може і треба. Не всім підходить рекуператор .Уявіть собі десяти поверховий будинок , весь натиканий в рекуператорах і парапетних газових котлах , де рекуператор частково втягує викиди парапетних газів .

    В такому будинку взагалі невідомо як правильно зробити вентиляцію
     
  7. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Я в вашей компании по этому рад буду услышать совет и посмотреть на рекуператор? Если Т в квартире опускается ниже 22*С, как того тебовал ДБН до вмешательства моисеев, жена сразу меня причисляет в разряд врагов (хотя и в другой ситуации не далеко, но)
     
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Рух повітря має бути плавним а циркуляція непомітною , мова не йде про скорість повітря по кімнатах на рівні пилососа
     
  9. Nykolayal

    Nykolayal Майстер

    Повідомлення:
    515
    Симпатії:
    87
    Это я понимаю. Какой приточный канал, в каком месте установлен? Конструктив какой?

    Зимой котел высасывает так что обратная тяга в вентиляции ванной появляется. И так как канал в результате обратной тяги сильно охлаждается то заставить работать как вытяжка уже сильно затруднительно. По этому как бы вытяжной вентилятор в виде котла уже есть. Нужно организовать нормальный приток в комнаты, что бы не было сквозняка для хропящей особи.

    Вот план квартиры
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 6 вер 2017
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В 10поверхівках вентиляція закладається ще при проектуванні.індивідуальне опалення то форсмажор.нормально є коли котельня на один будинок плюс лічильники тепла.гаряча вода теж спільна на будинок.плюс можливість взагалі відмовитись від підключення квартири до газовоі мережі.так то допустимо виглядає в ближньому зарубіжжі що відплилило від совка в один час з украіною.але все спчатку мусить бути в головах а потім реалізуватись руками.і між іншим в чехах совкові заводи вони самі ж розібрали на металолом.але в украіні вважають" шкоду" класним автомобілем.і по секрету вам скажу що поіджене авто в чехах можна купити на базарі за одну зарплату.то як телефон на украіні.а такоі прикольноі реклами на бмв в якій говориться що кількість авто обмежена я крім украіни ще не бачив.
    А з тією ж шкодою позаминулого року вони пересклили 6поверховий офіс в празі склопакетами heat mirror щоб влізти в ліміти споживання тепла. Про рекуперацію взагалі ніде не йдеться то є елемент системи вентиляціі і економічна віддача тут мінімальна.але в багатоповерхівках інша система вентиляціі тут достатньо позбутись маразму герметичності вікон.що вважається в украіні основним енергозберігчим показником пластикових вікон.а рекуператор як таковий є цікавий для індтвідуального будиночка.але мені осоюисто більше до вподоби повітряні системи обігріву.вони сумісні з обігрівом водяними радіяторами а оскільки повітряне опалення є запереченням вентиляціі то мусит іі заступити.в украінських реаліях то означає відродити.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2017

Поділитися цією сторінкою