Сусіди. Боротись чи змиритись?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем razvedchik, 24 лют 2015.

  1. Pavel80

    Pavel80 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    31
    СОСІДИ
    як мені це знайомо
    жив в квартирі, то бабусі проклинали завжди бо діти грались але ніхто не скакав після 22 чи до 8
    да і в футбол не грав але то їх не цікавило вони хотіли спокою як на кладовищі...
    тепер переїхав в будинок, то зявилась інша проблема, я їм як бельмо на оці збудував 3поверхову хату поміж їхніми халупами, то як писали вище, наш народ зробить все аби тобі було не так добре

    сидять в гамні і мені це все смердить,кури бігали по городі, кажу загородіть ні нас не бембає, зробив сітку ніби перестали бігати, то просив забрати гімно і кролятники на 1м від забору бо буду робити бордюр то саме нам пох...
    от такі сосіди

    висновок зробив один чого бідні бо дурні, чого дурні бо бідні

    відношусь до цього якось вже спокійніше, розуміючи те що вони вже себе наказали своєю тупістю...

    одне знаю точно(як казала Шапокляк) що хорошими поступками прославитись нельзя!
    так що музика вам в допомогу, хай падли побудуть на вашому місці!
     
    pic16f887 подобається це.
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Я тут ржал, но сам попал в похожую ситуацию. В общем сосед с верху у меня "молдаванин", снял и ли просто проштрабил стяжку от застройщика и положил трубы отопления. Батареи он снял. Красота, я не плачу за отопление. Бо сосед греет меня. Еще не включал отопление, а меньше 18 градусов температура не падала. было даже 22. Сосед сдал квартиру семье с маленьким ребенком. У меня то же дети, но плавающий пол. То есть моих не слышно. Я предполагаю. что шум от забега ребенка с верху в той хате по идее должен быть громче чем у меня. Бывает так, что я телевизор даже не слышу. Соседа с...у, никак найти не могу. Найду, покажут меня в криминальной хронике. :)
     
    Іван 55555 та Зємлємєр подобається це.
  3. AllaYa

    AllaYa Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    3
    :-DЕщё хуже будет, как лошади над головой будут топать
     
    Энки подобається це.
  4. sergey22101979s

    sergey22101979s Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Самое мудрое решение. Есть статья 182 КУпАП о нарушении тишины в ночное время, но это с 23.00 до 6.00, а есть санитарные нормы тишины в дневное время, есть допустимый предел децибелов, и этот предел замеряет санстанция.
     
  5. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    st.JPG
     
  6. mandriy722

    mandriy722 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    ...записку, під двері, на двері, в поштову скриньку-
    з проханням дотримуватися людських норм поведінки. Важливо... ! Без погроз закатити в асфальт ...
    Ну а потім ... , як у фільмі "Джентельмени удачі" (епізот із спуском із сходів)...
     
    Petko подобається це.
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    ... закатати в асфальт!rofl
     
  8. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    А у меня sоsедка поsтавила вот такую пеsню я конечно жену позвал и мы вмеsте s поsлушали)
     
    predka подобається це.
  9. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Пора тему про сусідів відкривати:-D
     
    Александрhtcgrn подобається це.
  10. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Бывает еще колокольный звон включает.Я ее понимаю но ничего поделать не могу.Деньги на металл потрачены.Ладно не будем не в тему.
     
    predka подобається це.

Поділитися цією сторінкою