Своїми руками Измельчитель древесины. Привод к мотоблоку

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Александр S, 14 лют 2015.

  1. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    Принципова схема у ціх, на перший погляд, подібних подрібнювачів різниться... У двухвального швидкість обертів не велика..,а у одновального -- ото така... швидка O=-, що і підійти до нього страшно... пізніше можу надати відео.
    --- добавлено: 11 апр 2015 в 11:06 ---
    Розтлумачую: Є така наука "Металургія". Так от вважається, що сталі можуть закалюватися лише з певною кількістю вуглецю у складі цієї сталі. Такаж вважають, що сталі нижче Ст20 не каляться...
    Я, примруживши око, посперечався-б.... але, наука, є наука )))
    Так що беріть ресору і не мучтесь :stena:
    Інакше ваш ніж зі звичайної м'якої сталі не житиме.
     
    Останнє редагування модератором: 19 кві 2015
  2. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Дякую за пояснення! Значить обійтися на "і так сайдьот" не вийде:((( Печалька! З вівторка поіду штурмувати метбазу...
     
    Останнє редагування модератором: 19 кві 2015
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Краще штурмуйте металобрухт. Там вартість гуманніша. На сайті який я згадував раніше : шків 2 -х пасовий 400 мм середину треба втулить ----1700грSOS
     
  4. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    це мені не складно буде зробити. Попробую точно.
    Є питання до Вас. Дерево ви ріжете сире. Скажіть, будь ласка, ножі у вас регулюються чи регулюєтся низ? З чим "сопрягається" ножі? З чого робили ножі та низ?
    --- добавлено: 11 апр 2015 в 18:49 ---
    Рухається вал. Чітко видно по кінчику конуса. Заслаба станина. Треба буде зміцнити.
     
    Останнє редагування модератором: 19 кві 2015
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Дрова ріжу циркуляркою на валу якого ще зроблено фугувальний станок . Але дістають мілкі гілляки , тому вивчаю тему щоб зробити собі подрібнювач гіляк . Ножі буду собі шукати з 45 або 65 г сталі .

    @kogutksm, Не знаю як у Вас зроблена станина і яка там товщина , потрібно іще враховувати зварювальні роботи ( ножі приварені до вала ) - а це теплова деформація . Вал могло повести.
     
  6. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Вал у мене точно кривий. Токар його запоров сильно. Це був квадрат. Він погано знайшов цент з одного боку. Бієніє сильне. Коли розвалиться, буду переробляти. Поки колить то нехай коле. До речі перший, робочий вечір дровокол показав себе на ура. Я підняв трішки обороти шківом, рубає класно. Відео потім покажу.

    Я думав, що це Ваше відео, тому спитав про регуліровку.
    Я напевне поки зупинюсь на цьому, що зробив. Попробую, хіба що понизити оберти. Не відомо як буде горіти на щепі котел. Чи буде достатньо давати жару. Чи взагалі є зміст бавитись зі щепою, не дивлячись на то, що гіляк можна дістати взагалі задарма, головне не прогавити момент, коли йде обрізка міста.
     
  7. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    @kogutksm, вот на что тебе нужно ориентироваться:
     
    ostrov-28 подобається це.
  8. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Станочок працює просто супер.
    Цікаво як довго він буде палити цим причепом?
    Оберти дуже високі, аж свист чути. Все збалансоване, все рівненьке. Тай мотор в рази сильніший ніж у мене.
    Гіляки конкретно грубі.
    Так, треба віддати належне.
    Ще ось тут його відео.
    https://www.youtube.com/watch?t=51&v=4XIYctyOkh0
    З 44 секунди відео починається найцікавіше. Маховик, або навіть два маховика, на жаль не видно, по корпусу вроді два, притиснуті так здається просто до ножів. Це рішення унеможливить намотування гілки. Кльово придумано. І є нижня сталька, якої у мене немає.
     
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Александр S, Згоден станок зроблено супер .
    Замітив тільки один недолік і самий важливий з техніки безпеки.
    Коли людина працює на циркулярці , ножі дробілки незакриті , тобто немає захисного екрану, а людина ще й знаходиться в нестійкому положенні - на одній нозі, другою ногою керує педаллю циркулярки .
    Потрібно доробити захисний екран на дробілку.

     
    Останнє редагування: 12 кві 2015
  10. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    @DINAMIT-UA, так, мені теж кинулося в очі, що циркулярка там не практична та небезпечна. В моєму випадку, моя найдоцільніша... і це мене тішить victory.
     

Поділитися цією сторінкою