Своїми руками Измельчитель древесины. Привод к мотоблоку

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Александр S, 14 лют 2015.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    У меня по плану после фуганка удаление стружки центробежным вентилятором. Вот и думаю в центре вентилятора "контрнож" при...чить. Увидел такую штуку в "садовых измельчителях Викинг". Там он и расчитан на затягивание мягкой фракции и доизмельчение.
    Класнся система также в транспортерах щепы к колу "Харгаснер" немци совместили шлюзовую камеру и нож. Мне очень нравится, но технологически сложновато (в условиях "гражзавода")
    --- добавлено: 23 апр 2015 в 13:06 ---
    У каждой порблемы есть разные пути решения. шнеки варю на колене без применения сложных инструментов ( фрезер, токарка, сверлилка...) Максимум сварочник и болгарка!! А транспртёр это : 10-ток подшипников, дозатор, шлюз от проскока пламени........ У меня себестоимость 2м шнека ( 15 труба+ 6 мм проволока 7м) моторредктор от 800 до 3000 гр. во и всё. меньше врашяющихся-- нагруженых чястей. И впихуемо в любой КСТ и тд. Поционное сжигание даёт возможность чётко отрегулировать "топливо+воздух"....
     
    Останнє редагування модератором: 1 тра 2015
  2. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    @Vasil77, мне по транспортёру... интерес проснулся ))) Можно как-то в двух словах, трёх фото, одном видео ? )))
     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
  4. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    снял очередное видео:

    как один из вариантов использования щепы
     
    Володимир П, slavko.malynovsky та bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Конечно это вариант, как и многие другие.
    Я в бубафоне опилками топлю, щепа тоже будет гореть хорошо, даже мокрая (главное чтобы стартонуть сухим топливом)
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  6. іван іванович_

    іван іванович_ Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Звенигородка
    @Александр S Вибачайте що не в тему, собачці соліть як для себе :) , шкода що Ваша тема не приймає участь в конкурсі вона заслуговує :vo::vo::vo::vo:
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  7. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Хочу Вас запевнити, що коли подавати сухі гілячки, то ніяких віників і близько немає. Все гарненько та акуратно рубається та дрібниться.
    Коли подавати сире, то тоді Ви праві.
    Потрібно привезти гіляки весною, після обрізки, заскладувати їх. Через літо вони висохнуть і тоді осінню дрібнити.
    І буде Вам щастя з одновальним подрібнювачем.
     
  8. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    @kogutksm, чи видно було на відео, що мені двора гіллям вже завалили?....а зараз тількі квітень !!! )))
    Воно коли висохне, буде пожежонебезпечним... по друге, платить державі по 1070грн на місяць...і чекать осені.., не рентабельно )))
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    От і з"явівся в Україні "ЕКОПЕС" (по анології ЕКОСТІВ)))))
    сухе дерево швидше вбиває ножі, кришиться в руках....
     
  10. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    А за що Ви державі літом збираєтесь платити такі гроші?

    Якщо не переборщувати з діаметром і вибрати правильну сталь то з ножами буде все ок.

    А в принципі я говорю про те, що одновальний станок має право на життя. Якщо він правильно зроблений то буде працювати не гірше двовального, а може і краще. Декілька сторінок назад давали дуже гарне відео до чого потрібно стремитись.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою