Робота мого Корди 26м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем yroma, 12 лют 2015.

  1. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Задам простой вопрос сколько кг-дров в сутки у вас сгорает.
     
    yroma подобається це.
  2. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Одна загрузка +/-25 кілограм не дуже сухих буково-дубових дров, в добу дві загрузки - біля 50 кг дров. При температурі на вулиці -5.
     
  3. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    По ходу скоро буде гнатися самогон, чи я не так зрозумів фото?
     
    yroma подобається це.
  4. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Скоро буде:)
     
    bogdan_1983 подобається це.
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
     
    yroma подобається це.
  6. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Дрова не сухі, привезені(різані) в серпні, тому 3 кіловати на кілограм то забагато, напевно ближче до двох буде. Та і 70 % всього процесу вони тліють, ане горять. Але я писав не про кіловати, а про те, що дві загрузки котла мені вистачає на добу. А котли, звісно, що бувають набагато кращі та дорожчі, але тут я описую роботу свого котла при даній схемі підключення.
     
    pic16f887 подобається це.
  7. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Какая экономия в месяц в деньгах , по сравнению если бы вы топили газом.
    Надо сравнивать потери времени и денек по дровам , и топление газовым котлом на которого не надо тратить время , а в это время зарабатывать деньги .
    Вы меня поняли , сравните , и посмотрите что на выходе.
     
    pic16f887 та yroma подобається це.
  8. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    От в кінці сезону і порахую. Зараз тільки приблизні дані. Моя господарка (будинок + літня кухня) спрживала в рік близько 2800 м. куб. газу. З них 600 на приготування їжі, 400 на конвектор в літній кухні. Залишається 1800 на обвгрів будинку: 1800*8,55= 15390.
    Дрова: Є 3 машини дров по 3500грн. Якщо мені їв вистачить на зиму, то це 10500грн. Різниця 4890грн. В кінці сесону будуть точніші цифри, і буде зрозуміло чи хочу я за тих 5000грн. бути кочегаром, дроворубом і т. д. Але і газ буде рости в ціні, можливо і дрова. Якось так, час покаже.
     
    bogdan_1983 подобається це.
  9. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Треба дрова просушити рік-два, тоді буде ефект кращий. порубати і скласти - тоді дрова просихають, а в корі - трухнуть. в 1-й рік користування котлом на 90м хати я витратив близько 12скл м дров висушених фруктових та з горіха , при цьому в хаті було 22-26С, на газі такої температури труби не бачили ніколи,
    в минулому сезоні дров не вистачило, докупляв торфобрикети- економія вдвічі порівняно з газом , купив ящик брикету на складі 500 кг , витратив за 2,5 тижнів- прямо з причіпа носив та закладав в котел. цьогоріч робитиму так само.
    перейшов на опалення дровима з принципових зображень- нехай давляться газом з такою ціною
     
    Алекс Иваныч, pic16f887, yroma та 3 іншим подобається це.
  10. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.576
    Симпатії:
    7.925
    Адреса:
    Харьков
    А шо за прицеп на полтоны и какой машинорй он возится?
     

Поділитися цією сторінкою