Своїми руками Реставрация старой лупы

Тема у розділі 'Декор и поделки своими руками', створена користувачем Sass, 9 лют 2015.

  1. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    В принципе, все началось с банального. С поломки.
    У мамы разбилась лупа. Вернее, пластмассовый обод лупы. Вроде и ничего страшного. Можно просто пальцами за кромку держать и рассматривать, чего тебе нужно.. А в 75 рассматривать с лупой приходится много чего..
    Но эта мелкая неприятность побудила меня использовать возможности ручного фрезера, о которых наслышан, но сам никогда не использовал.. Разумеется, не обошлось и без обычной ручной подгонки.. В качестве материала использован все тот же соседский любезно подаренный орех (а ведь хотели просто сжечь).
    Изделие получилось не столько нужное, сколько дарящее радость от прикосновения и удовольствие от самого процесса изготовления.
    Делюсь.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    artvol, Корнил, Зємлємєр та 5 іншим подобається це.
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Чоловіки мовчки поставили "спасибку", а я мовчать не буду!!! :-D
    Писати про сльози на очах також не буду.
    Умієш ти написати!
    Умієш зробити! Дійсно, навіть через фото передається любов, ніжність, тепло до мами...
    Воно у всьому! У виборі малюнку горіха, в ергономічній ручці. Уявляю, як шліфував дерево, як перевіряв пальцями, чи достатньо шовковистим воно буде для маминих рук...
    Дуже гарна робота! :vo:
    Такі речі, як правило, залишаються в сім"ї, передаються нащадкам.
    І навіть якщо втрачають своє утилітарне значення, залишаються оберегами, зберігають гарну енергетику майстра.
     
    Andrii_M та Sass подобається це.

Поділитися цією сторінкою