Своїми руками Трактор саморобний

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Лютий_Бандерівець, 7 лют 2015.

  1. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    M2U01272[22-23-04].JPG Изображение 007.jpg Изображение 005.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 10 лют 2015
    stol1ar, slavko.malynovsky та leshiy_40 подобається це.
  2. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Лютый Бандеровец,
    kartska_edited[(019455)21-00-07].JPG
     
    BSlavik, EDUHA, Володимир П та 4 іншим подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Лютый Бандеровец,
    Вам би в пору дизелька фольквагеновского, самого простого. Там крутний момент ого-го і апетити дитячі.(не думали???)
     
    viktor28465 та Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    "leshiy_40,
    Доброго вечора.
    Та хотів дизель , та дорого. А зараз я навіть і не мрію.Роботи нема, грошей нема. Тай війна, тож як воно буде я не знаю. Та і звик до вазівського двигла, запчастини ще є. Моторчик працює нормально, трохи зношений, але вкладаюсь в 5 літрів бензи на 13-15 соток в оранці. Орю неглибоко, 20-25 см, бо тоді пісок вивертається. Зазвичай я не допускаю щоб на городі заростав великий бур*ян, щоб було легше орати.
    --- добавлено: 10 фев 2015 в 19:48 ---
    Лютый Бандеровец
    Панове, хто скаже, чому не завантажуються фото більше 2 мгб?
    --- добавлено: 10 фев 2015 в 19:58 ---
    І ще про крутний момент.Часом відчувається брак такої, "брутальної" сили, але мені достатньо. Наприклад, повністю завантажену саджалку пре , і непогано пре. А це немало, бо і картопя на ковші попереду, і позаду 5 ящиків, по 20 кг.Та щей вантажники катаються по городу. Картоплю садимо пророщену, і бункерна саджалка мені не підходить.
    От так і живемо.
     
    Останнє редагування модератором: 18 лют 2015
    Антоныч та Володимир П подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    У мене по сусідству в багатьох дизеля 1.6 VW. Кажуть біля 5-ти літрів на 20 соток бере.
    Якщо триматися за бензинку, то чи не думали на зріджений газ перейти, як не як ціна більш ніж в двічі нижча.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Якщо великий розмір Мб фото. Можна зменшити пікселі редактором фотографії.
    В Windows є редактор зображень Paint . На панелі інструментів нажимаєте - змінити розмір .
    Далі на вкладці змінення розміру і нахилу , ставите точку -пікселі. В полі - по горизонталі, змінюєте розмір на від 600- до 700 , вертикальний розмір зміниться автоматично, якщо стоїть галочка зберігати пропорції. Далі зберігаєте малюнок. Після спокійно закидаєте фото на форум.
     
    viktor28465, Лютий_Бандерівець та leshiy_40 подобається це.
  7. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Добрий вечір! А як з блокуванням коліс?
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  8. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    І навіть менше,маю саморобного трактора переробленого з автонавантажувача Балканкар 2500 дизельний двигун =3 циліндри потужність 42 конячки, на 20 соток іде 3-4 літри залежно від грунту,орю до години,служить він мені з 98 року ,правда років пять тому робив капітальний ремонт двигуна, робив сам бо на фірмі, де замовляв запчастини захотіли 5 тисяч, то було в три рази більше ніж коштували запчастини.А взагалі файний у вас трактор вийшов,любите ви техніку :friends:
     
    BSlavik, Лютий_Бандерівець та haiku_kiev подобається це.
  9. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    стосовно паливних питань
    як варіант газогенераторі, буде праювати на дровах :), газогенератор роблять зі звичайної металевої бочки
    дрова всяк дешевше бензину, газоген виходить на необхідні режими, запускатися краще на бензині
    пошукайте рецептури біопалива, для біодизеля підійде майже будь яка олія, жири
    замість бензину використовувати гідролізний спирт (обробка - кип'ятіння тирси, щепи сірчано-соляною кіслотою) з 1тонни до 200л спирту

    на електриці буде дешевше інших видів палива, окрім хіби що дров?, підвести до ділянки подовжувач, захищений від вологи ІР65
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я вже тут подумую свій на газ перевести. Але вчора газ 7.60 сьогодні 12.90 все ж дешевше 26-29. Десь у швагра редуктор із автогазу валяється.
    На рахунок газогенератора, то тут спеціального двигуна потрібно, да і потужність впаде, може парового замутити.:)
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою