Своїми руками Пристрій для набивки ковбас

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем yourasyk, 27 січ 2015.

  1. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.765
    Симпатії:
    7.307
    Та плющить ту трубу по сей день,хомут її тримає циліндрично.

    19 років маю справу з свининою:коптилку та ковбасу яку роблю показував,електромясорубка для того щоб зробити фарш,для начинки тільки шприц.
    @yourasyk, Давайте ще фаршемішалку , і із мене капітальний могрич.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ми колись(в 90-х) одному ковбаснику м"ясорубку шукали по Польщі,найбільшу. Від того я в темі...
     
  3. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Покажіть ще там де шестерня, щось у вас там файне намудровано. Тепер дайте покористуватись сусідам, знайомим ... і обов'язково комусь теж захочеться. З моменту відкриття теми зробив 4, замовили ще 3. Тепер поповнюю запаси матеріалів і буду робити на випередження.
     
    bogdansv та Энки подобається це.
  4. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    В кожному кабанчику 30-40 кг м'яса для ковбаси. Якщо порізати ще й ляшки то і всі 60. Забивати це все по жменці довго і нудно. Електром'ясорубка подає з одинаковою швидкістю ,а це може розривати плівку. Деколи маса дуже рідка і все в м'ясорубці обертається ,а вперед не лізе. А тут зарядив трубу і три-чотири метрові ковбаси за пару хвилин готові.
     
  5. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.765
    Симпатії:
    7.307
    Прикрив рейку куском сплошного металу,забравши з нього те що зайве.По чому продаєте,бо подовбатись потрібно добряче?Щей змастив зубчату пару смальцем,тепер прямо пливе,2.5 оберти і зо два кіла фаршу в ковбасі.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 бер 2015
  6. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Та тут збільшити діаметр і довжину труби то можна і цілого кабана заштовхати. А головне питання в ціні. На один такий такий пристрій треба витратити не більше 50 гр. якщо робити самому.
     
  7. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Для перемішування фаршу механізм дуже простий. В лежачій бочці верх зрізаний, на горизонтальному валу обертаються дві спіралеподібні полоси. Але це при великій кількості м'яса. Інший присирій з вертикальним валом- циліндрична ємність, на вертикальному валу горизонтально розміщені пластини на різних горизонтах і всі підкошені в сторону дна відносно напрямку обертання. Такі доводилось бачити.
     
  8. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Продаю по 300 гр. Я вже відпрацював процес то виходить не важко. Якби не інші справи то можна б ставити на '' поток''. А ще стільки всяких задумок і погане здоров'я . Не справляюсь!
     
  9. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.765
    Симпатії:
    7.307
    Останнє редагування: 13 бер 2015
  10. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст

Поділитися цією сторінкою