Саморобний двоконтурний бойлер

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем DINAMIT-UA, 30 гру 2014.

1. meroro
    Онлайн

meroro Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.777
    Симпатії:
    7.019
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Вже напевно міняли катридж?
    На скільки стало його?

2. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

3. maxim07

maxim07 Підмайстер

Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Запоріжжя
    Питання до шановного Автора теми, як у Вас вирішене питання теплового розширення води при нагріванні.?Зробив бойлера за Вашою схемою, тільки в горизонтальному виконанні, зараз роблю водогін в хаті, от задався питанням - збирався поставити звичайний клапан на вводі до бойлера. Засмучує те що я не передбачив воздушної частини в бойлері - патрубок вварений зверху - повітря там не повинно бути. В інтернеті пишуть що в звичайних бойлерах є повітряна частина - вона й слугує розширювальним бачком. Звичайний клапан до бойлера є й зворотнім, виходить що в мене при нагріві води постійно буде спрацьовувати перепуск запобіжної частини клапана - й це мене напружує - воно ж може й відмовити колись. Бачу два виходи - або не ставити того клапана - нехай в холодний водогін компенсується розширення, або ставити розширювальний бачок - що мені не подобається ускладненням й здорожчанням системи...

4. DINAMIT-UA

DINAMIT-UA Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.697
    Симпатії:
    1.487
    Адреса:
    Україна
    @maxim07, На сонячний контур зроблено 2 літровий розширювальний пластиковий бачок з переливом.
    Що до гарячої води, внизу бойлера поставив підривний клапан на 3атм. один раз на місяць перевіряю його роботу. Зворотного клапану немає , розширення від нагріву компенсує розширювальний бачок від насосної станції. Забір гарячої води я зробив зверху щоб виходило повітря із бойлера .

Система отопления 3.jpg

maxim07 та Владимир В подобається це.
  5. maxim07

maxim07 Підмайстер

Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Запоріжжя
    Дякую за відповідь, вирішив просто не ставити того звичайного клапана на вході в бойлер - нехай компенсується в водогін, треба тільки мабуть додати підривного клапана як в Вашій схемі, на випадок якщо перекриється вхідний кран а бойлер відключено не буде

6. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0

7. ADS-Bot

ADS-Bot Реклама на сайті

Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0