СРОЧНО! Помогите с выбором котла для дачи

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем Andrej88, 1 гру 2014.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Вона так ж італьянська, як я онук Папи Римського. :-D
     
  2. ruwi

    ruwi Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    3
    А шо вона така погана?Чи чому ви так про неї?Напевно є й краща,але ж вона і коштує краще...
    Цікаво дізнатись чому у вас такий негатив до неї,і іще,що можете сказати по суті про такий ось котел Житомир-9 КС-Г-016 СН / АОТВ-12 ?
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    У батьків подібний АНАХРАНІЗМ стоїть, замахався вже, то контакти підгинати, то пружину підрізати.
    (газовщики як прийдуть, то таке бабло знімають...Crazy)

    Пошукайте щось імпортне, нехай і БеУшне.
     
  4. ruwi

    ruwi Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    3
    Так нема горшей,на імпотрний...Тим більше хочесться якийсь енергонезалежний котле...У нас в окрузі,нема навіть сервісу для ремонту імпортних б.у. котлів.
    Але у нас дуже багато таких котлів і з такой автоматикою,я не чув якихось скарг на неї.
    А там одна горєлка чи дві?
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @ruwi,
    Давайте спочатку.
    Або я щось не зрозумів, або...
    У Вас є газ???
     
    ruwi подобається це.
  6. ruwi

    ruwi Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    3
    Так є,котле кст-16 зараз стоїть,жере дуже багато газу.Хочу купити щось екнонмніше і універсальне...
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Універсальне економічним НЕ БУВАЄ.:Hi:

    Добавте на стіну газового. а КСТ переведіть на тверде паливо.
     
  8. ruwi

    ruwi Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    3
    Ні не получиться,мало місця...Тут або мінять котле на газовий звичайний(хотів спочатку купувати не доргий Житомир 12),а також вмонтувати в варочну плиту водяну рубашку.Але там геморно,треба багато мороки з розводкою,тай саму рубашку з чогось варить треба.Хоча це й планую зробить.
    Але ось побачив цього котла і зацікавився ним.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @ruwi,
    Я Вашої ситуації не знаю, а "на пальцях" розібратися важко.
    Власне, у мене на стіні газовий "вайланд" і в майстерні КСТ на дрова.(який буду міняти на саморобний шахтник)
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То може в п%зду поїзди? Залізній дорозі скільки сторіч? Якщо щось працює добре, то нема різниці з якого воно століття.
    Тут у сусідній гілці я приводив приклади розрахунків, та пояснював чому, в свій час, придбав житомирського котла з євросітом, замість німецького конденсаційника - бо так мені вигідніше та економічніше.
    Газові котли давно дійшли своєї конструкційної верхньої межі. З енергонезалежних, це - легка парапетна бляшанка, з газовою автоматикою, 50х років минулого століття розробки. Та за параметрами, вона не дуже, майже непомітно, поступається бляшанці з турбіною, а в багатьох випадках, нічим не поступається бляшанці із турбіною та додатковим конденсаційним обмінником, а коштує на штуку баксів дешевше.
    А над конструкційною межею, йде боротьба за лічені кілька відсотків, з допомогою хитрої логіки управління, складною дорогою автоматикою.
     
    Живу без газа подобається це.

Поділитися цією сторінкою