Ставок для риби

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Юлік111, 18 лис 2014.

  1. Олександр_@

    Олександр_@ Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    8
    @wanderer1,
    ахах...от в що, що але в цьому допоможуть це точно
     
  2. Олександр_@

    Олександр_@ Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    8
    Є в мене не велика копанка, яка трішки заросла, але в цьому році хотів би розчистити і вирощувати там рибу,:vo: для себе, оскільки вона не великої площі то хотілося б хоча б карасика, раніше використовувалась як уловітєль для риби коли спускався ставок. Що думаєте про це? Звичайно хотілося б її викопати, щоб була глибина, але на даний час це буде дуууужжжееее дорого. Чекаю ваших питань, порад та відгуків..фото кину завтра, щоб могли ви все це побачити;)
     
    Odissey подобається це.
  3. Мурчик

    Мурчик Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    6
    насправді гарна ідея для карася. пам’ятаю випадок ще з школи: в нас скраю села (в долині) була копанка, правда за нею ніколи ніхто не дивився (розвідник для жаб). і ось хтось запустив туди карася (не знаю хто) і вочевидь забувся що запустив. а в класі на підвіконнику стояв у нас акваріум, декоративних рибок не було змоги купувати, то ловили карасі. і от ми пішли до тієї копанки із відром і просто натягнули з води їх.
     
  4. Юлік111

    Юлік111 Підмайстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    17
    Пораджу Вам ось відео про рибку, яку варто заводити в домашньому ставку: https://www.youtube.com/watch?t=29&v=uPSdXVD33U4.
    --- добавлено: 22 май 2015 в 16:48 ---
    Запустив я карасі, так як він не дуже вибагливий, і смачний, тай множиться добре, що вистачить і мені і односельчанам) тай село у нас не таке вже й велике)
    --- добавлено: 22 май 2015 в 16:50 ---
    прочитав в одній статті, що підкормлювати потрібнотільки навесні і восени. кидав трішки макуху і дерті.
    --- добавлено: 22 май 2015 в 16:51 ---
    думаю запустити Білого амура, так як він і росте великий став чистити буде від ряски і водорості.
     
    Останнє редагування модератором: 30 тра 2015
  5. Zozulia

    Zozulia Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Караси, да ...живучие) У нас был даже не ставок, и не пруд...а просто болотце 3*2,5м так 3 карася с весны до осени там жили) Коты их пытались ловить даже)
     
  6. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    А що, для карасів не конче проточна вода щоб була? В мене є також копанка - десь 5х5 метрів, 3 метри в глибину, дно глиняне, вода постійно є, але все думала, що треба проточну воду. Що скажете?
     
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Карасі дуже живучі - думаю в вашій копанці цілком можна спробувати розводити.
     
  8. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Я все мрію купити фонтанчик на сонячній батареї, буде хоч трохи вода киснем збагачуватись, лиш не знаю, як той китайський виріб буде задовго служити
     
  9. Kyzmi4

    Kyzmi4 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    між Поліссям і Поділлям
    Карась однозначно, коли його розведеться дуже багато він дичавіє і не росте більше як 5 - 8 см. Тоді беремо щупачка 1-2 бажано самці будуть робити санітарну чистку. Карась буде крупнішим."Щука в ставку, щоб карась не дрімав" укр. народ. прис.
    Краснопірка розводиться добре клює цілий рік.
    Лин добре вживається з щукою, невибагливий, довго росте, потрібно мулисте дно, краще торф'яник, водорості кропивка.
    Окунь буде робити природній відбір, припиняє перенасичення сорної риби (тюлька, синька, коблі, верховода, ) вся мелочужка яка клює а підсікти не можна. Вибагливий до стоячої води, клює цілий рік, Проблема буде якщо ловити карася на червяк.
    Побажанню Ротань . невибагливий ненажера який клює цілий рік, канібал, ікра других видів риб і жаб за щастя. малька небуде. Тільки ротань.
    Ще роблять штучні зарослі, схованки,засідки, холодки, нерестовища хто-як називає після обрізки садків, гіляки не спалюють а кидають попід берегом в воду оставляючи місце для риболовлі на поплавчанки. Плюс такий що порибачить де заманеться без обрива не вийде, і сітки по бистрому поставити. Хіба що телевізори. Ну це друга тема.
     
    Odissey та Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою