Дніпро, Термія, Тенко - що краще

Тема у розділі 'Электрокотлы', створена користувачем yurastas, 29 жов 2014.

  1. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Та ось що мене турбує , це як поведе себе електро, коли газовий (в мене Ерман Супермастер з бойлером) переключиться на нагрів горячої води......:(
    Циркуляція то, по СО, припиниться .... одна виходить надія на захист по перегріву .
     
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    почитав дещо про роботу газового котла:
    http://zauglom.com.ua/article/page/Dvuhkonturnye_gazovye_nastennye_kotly_ustrojstvo_princip_raboty

    В повітрі починає витати ідея додаткового насоса для електричного і байпаса для обходу триходового клапана газового котла. Робиться дуже просто. Інакше при наповненні ванни електрокотел (ЕК) точно закипить- при нагріві води контур опалення перекритий повністю, а обєм води навколо ТЕНа ЕК -літра три, а може і менше.

    Другий варіант- вимикати ЕК сигналом, який керує триходовим клапаном. Теж цілком реально замутити.

    Третій варіант- врізка електрокотла в систему циркуляції газового (між триходовим і первинним теплообмінником). Вимагає зміни конструкції ГК, а це вже не є гууд.
     
    Останнє редагування: 6 чер 2015
  3. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Закипить, якщо не спрацює захист по перегріву.
    Ще обдумую один варіант, це поставити в електро реле протоку, є проток - включився гріє, нема - виключився.
     
    Petko подобається це.
  4. Инженер1987

    Инженер1987 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    3
    Я тоже думаю что без второго цирк. насоса не разобраться
     
  5. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Тогда, при последовательном включении, будет конфликт насосов.
     
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    -отлічний варіант! причому найпростіший. я б на ньому і зупинився- всі інші варіанти значно дорожчі і затратніші.
     
  7. Инженер1987

    Инженер1987 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    3
    --- добавлено: 6 чер 2015 у 17:45 ---
    А если оно не сработает, и Вас нет дома, что тогда?
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2015
  8. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    - тоді ставимо ДВА датчика протоку, з'єднуємо їх послідовно, а також молимось на три ступеня захисту в електрокотлі і стільки ж - в газовому ))))
    Також ставимо в квартирі протипожежну сигналізацію із виходом на централізований пульт, сусідам роздаємо вогнегасники і ставимо біля підїзду на чергування пожежну машину. Для здешевлення проекту нехай чергує тільки в час нашої вдома відсутності )))
     
    Дмитро-сан, ole1886 та zmiey подобається це.
  9. Инженер1987

    Инженер1987 Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    3
    А почему не подключиться параллельно к газовому, тогда конфликта нет. А команды давать программатором. Программатор подключить к газовому вынести в комнату, запрограммировать что на ночь с 23.00 до 7.00 температура 15град следовательно котел не включится при этом на котле теплоноситель 60 град к примеру стоит. На Электро соответственно поставить теплоноситель 50 град. Как только вода остынет ниже 50 электро вкл. и будет поддерживать со своим насосом, а газ понимает что он должен включиться когда по воздуху будет меньше 15 град, что не возможно. Как-то так я понимаю.
     
    Petko подобається це.
  10. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Теж нормальний варіант, і з мінімумом затрат.

    Вся проблема- в правильно поставленому технічному завданні (ТЗ). Ми почали з одного, перейшли до іншого, потім по ходу враховуємо ще щось, що вилізло по дорозі... Так можна трахатись до безконечності. Якщо ж на самому початку обумовити всі вимоги до режимів роботи, температур, характеристик обладнання ітд- задача значно спрощується і знаєш якусь кінцеву мету, до якої ідеш. Правильно поставлене запитання- це уже половина відповіді )))
     

Поділитися цією сторінкою