Хочу болгарку. Допоможіть вибрати

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Kolka))), 28 жов 2014.

  1. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    По правді таким інструментом ще не працював, та й усього інструменту все одно неможливо мати, наразі є три "болгарки" - справляюсь ними)))
     
  2. славунчик

    славунчик Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    черкассы
    пользуюсь 230 фиолентом.доволен уже как 6 лет.листовые материалы кроить и профиль -самое то.диаметр диска комфортный..зачистным-драть и подчищать самое то.один недостаток-тяжеловата.не закусывала ни разу.остатки кругов-использую на синем 115боше.которому около 15 лет. выбрал бош из-за возможности работать одной рукой без доп.рукоятки.включается одним пальцем.стает и 125 круг в натяжку.оборотов достаточно-больше не надо-затирает.недостаток один-хотелось бы мощи чуть более-до 850 вт. деволты и метабо в моих руках не лежат.dntknw
     
  3. славунчик

    славунчик Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    черкассы
    ошибся -запамятовал-бош 125 мм 800вт Cherna-facepalm
     
  4. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    http://techstroy.com.ua/elektroinstrument/3690-uglovaya-shlifmashina-aeg-ws-22-230-dms.html, сама що є простенька, без "приблуд", але за таку ціну...)))
     
  5. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Прийшов час доповнити свій "парк інструментів", довго не мучився - проф. УШМ потужністю за 1000вт з регулятором обертів вибір невеликий, для мого бюджету підійшла AEG WS 13-125 XE
    uglovaya-shlifmashina-aeg-ws-13-125-xe.jpg
    Дюжжже хотілось "янки поиметь" - DeWalt DWE4217, але на 500гр дорожче і саме головне - відсутність регулювання обертів((( Тут є огляд цієї модельки АЕГ, правда в моєї вже 1300вт. . Брав тут - http://techstroy.com.ua/elektroinstrument/3685-uglovaya-shlifmashina-aeg-ws-13-125-xe.html. До речі на форумі часто проскакує думка - для чого інструмент з таким запасом потужності? Я раніше теж так думав, доки не закріпив в стійку для УШМ батькову "болгарку" RIBER (мать його проХві) 125 (не плутати з REBIR) на 1000вт (ясно, там аби 800вт було, але все ж) і спробував порізати кутник під 90 градусів... видовище як то кажуть "жалкое", і тим же кругом Кроненфлекс і БОШем на 1500вт - "картина маслом"))) Так що розмір, ой пардон, потужність таки має значення))) О! З Новим роком форумчани! Панове модератори - зі святом, низький уклін і многие лета...)))
     
    Энки подобається це.
  6. utyf

    utyf Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    1
    Берите Милуоки 15-125ХЕ.
    125 мм, с регулировкой скорости, у меня с мая 2013, верой и правдой служит.
    Покупал у Юргера, правда на этом форуме у него другой ник, кажется Юрко.
    Давно не заходил я на форум.
    Ещё Флекс, они заточены на работу с бетоном и камнем.хорошо.
    Из эксклюзива Файн, но они дорогие и что-то поменьшало у них моделей.
    Макита ещё, можете попробовать новые модели - 5040 С и 5041 С.
    Главное не берите меньше 1400 Вт, можно, но лучше мощную.
    И с Китайцами я бы не связывался.
    Я правда взял себе дней 10 назад 150 мм Днипро-м с задней ручкой,
    что редуктор маленький и акция была.
     

Поділитися цією сторінкою