Сезонное охлаждение погреба

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Karmadon, 20 жов 2014.

  1. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    Точно! І ще мєлкій!

    Що це дасть?

    Не зрозумів, що утеплювати, підлогу?
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Природну регуляцію температури і головне вологи. Температура землі зазвичай стала, і Т у погребі буде регулюватись грунтом, те ж саме волога намагатиметься перекочувати із грунту в повітря погребу, а при надлишку абсорбуватиметься. Вологість у погребі має становити 80-90%, Т 2-4гр

    Перепрошую, не читав що у Вас зверху майстерня, малось на увазі ззовні стелю погреба
    Погріб під господарською опалюваною будівлею - моветон
     
    Karmadon подобається це.
  3. Rom5

    Rom5 Прораб

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    251
    Адреса:
    Cherkasy, Ukraine
    Ну от, якраз приямок засипаний картоплею, і може картосі допомогти зберегти сталу Т і вологість.

    У батьків моїх картоха - в теплому підвалі 5-поверхівки. Картоха - в великих ящиках встелених і закритих поліетиленом. Щоб менш висушувало.
     
  4. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    :-[


    Цікава идея.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не переживайте. Не вышел погреб, так будет овощехранилище. Просто нужно простенькую микро установку климатическую. В справочниках есть все данные - сколько тонна картохи, при какой температуре и влажности, теряет литров влаги. В книгах описаны оптимальные условия хранения каждого овоща, - нужно обеспечить.
     
    barnych та Karmadon подобається це.
  6. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.100
    Симпатії:
    4.768
    Адреса:
    Чернігів
    Спасибо за заряд оптимизма :)
     
    barnych подобається це.
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    По-моєму овочехранилище і погріб одне й те ж.
    Щодо іншого маю думку що результат має бути відповідним витраченим зусиллям.
    Класичного погребу в таких умовах не буде ніяк.
    Можна поставити зволожувач і компресор на охолодження. Тоді хто кого перепре: зверху гріємо сушимо - знизу охолоджуємо мочимо, знизу охолоджуємо мочимо - зверху гріємо сушимо, і так роками....

    Пропоную забити і зробити суху комірчину для закруток, цибулі, солонини-сушенини
    а для картоплі-бурячків-моркви викопати новий погріб
     
    Karmadon подобається це.
  8. Dimok_DV

    Dimok_DV Майстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Киев
    Есть у меня погреб. Точнее строил как погреб, но судя по температуре в +15-16гр, погребом это назвать тяжело, больше подходит подвал. Меня такой вариант не устраивает и решил произвести охлаждение погреба, по методу Хольцера. Это труба, которая находится под землей на глубине 1,5-1,7 метра длиной от 12 метров, выход в наружу для забора воздуха. Получается охлажденный приток воздуха, за счет земли происходит охлаждение.
    В общем сделал и уже на сегодняшний день прошло 6 недель, температура пока держится +9-10
    Т.е. упала на 6 гр, как будет дальше не знаю.
    Это видео о проделанной работе, может кому будет интересно.

     
  9. tanyatet

    tanyatet Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    2
    Я считаю, что система обязательно должна помочь.
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а чому б вам не скористатись виведенням торця димоходу в погріб? я наприклад завжди стараюсь робити забір повітря в топку котла з погреба.то гарантовано прибавляє вентилювання в опалювальний період.якщо звичайно не парапетний котел.
     

Поділитися цією сторінкою