Криниця на подвір’ї

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем PetrykSSS, 8 жов 2014.

  1. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев
    И верхние крюки не разгибались?
     
  2. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Такого уже страшного вроде бы и нет,вот что такое десять метров в длину?Да вроде фигня..А десять метров вниз,а если вылезти на 11-ти метровое дерево-енто уже размеры!!Ну это уже индивидуально..Еще при сварке арматуры надо учесть состав металла арматуры,разные там углеродистые пропорции..Под воздействием дуги при сварке может существенно ослабиться прочность самого шва,появиться его хрупкость..Ну это уже к знающим сварным.
     
  3. vasil 144

    vasil 144 Підмайстер

    Повідомлення:
    94
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Хотин
    На мою думку ліпше викорисати трубку, але це тільки моя думка. Коли зварити зробіть спочатку випробовування, але спріть до якогось дерева чи будови нівякому разі не в криниці. Падати в криницю дуже важке відчуття, повірте моїй гіркій практиці.
     
    авк76 та NEMAN подобається це.
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Я ще обвивав 2 перекладини ланцами а сам був пристебнутий поясом штагіста із страховим буксирним шнурком а внизу у воді плавала надувна автомобільна камера
    --- добавлено: 30 січ 2016 у 00:10 ---
    Коли зрізав свого горіха піднімався на висоту 12 метрів , треба було різати по кусках щоб не зачіпити дах із шифера , коліна тріслися і ноги відказували підкорятися тілу ,хоча сильного страху не було , неймовірне відчуття .
    Зварка на арматурі дісно хрупка , та я навчився правильно обварювати , в мене трісли чавунні тіски , потиснув за сильно , я тіски чавунні зварив до купи , ще тримаються.
    --- добавлено: 30 січ 2016 у 00:22 ---
    Я використовую три страховки
    1 пристебуюся 2 ланцами до драбини по черзі коли опускаюся
    2. Буксирний шнур
    3 трос металевий
    Сьогодні переговорив з спецом по чисці криниць 600 гр одне кільце 300 гр а в мене півтора так що з мене 600гр .
     
    Останнє редагування модератором: 6 лют 2016
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Сьогодні і ще раз поміряв криницю , оказується кільця мають довжину не 1метр як я думав , а мають 90см і того виходить що у мене криниця маючи 12 кілець має 10метрів 80 см , грубо кажучи 11 метрів а . від верхнього 1 кільця вниз до глини 10 метрів 50см .Виходить мені треба почистити 30-50см до низу 12 кільця і все .То як я почищу 50- 30см , то все рівно води буде мало і вода буде брудна .А якщо копнути глибше можуть зрушитись нижні кільця .Вирубали ліси в горах , тепер ми тут в низу не маємо води , в сусідів така сама проблема .
     
  6. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Зварив станину до болгарки , тепер буду варити драбину. IMG_20160203_163442.jpg
     
    NEMAN подобається це.
  7. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев
    Нужны тиски (как на монтажных пилах) и кнопка на рукоятке. Иначе можно наделать проблем.
     
    шахматіст подобається це.
  8. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Я скопіював з оригінала а там лещат не було , мені треба бачити як воно зроблено тоді дороблю лещата , а кнопку запуск хочу зробити на ногу так руки будуть свобідні , і в разі аварії ногу з кнопки забрав і станок вимкнеться
     
  9. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Щось не так я зробив на клавіатурі..Ну зрозуміли,що я мав на увазі-як кріпилось,і як воно взагалі робилось...
    --- добавлено: 4 лют 2016 у 09:11 ---
    Так отож..Все в цьому світі дуже тісно взаємопов"язано..
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2016
  10. авк76

    авк76 Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    Киев
    Лещата:
    Монтажная пила.jpg
    Можливо і так.
     

Поділитися цією сторінкою