Своїми руками МІй будинок: звітуюсь про будівництво

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем Килав, 26 вер 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Різати нема сенсу як ви не старайтесь рівно в домашніх умовах не вийде а не в домашніх після станка воно буде сильно тоненьке. Можна посадити на "чопки" ,але проблематично просверлити під кутом під нього в перилі.Є самий простий варіант . Берете все підрізаєте як повинно бути ,потім сверлите потай в балясині з вищої сторони і прикручуєте білими шурупами перило.Потім чопкуєте таким же самим деревом ,зачищаєте і все.

    Цей котел не працює з комином )))Він з турбіною. Аєродинаміка вихлопу буде неправильна)))
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2014
    Odissey та Voyutichi подобається це.
  2. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Гарний будинок! Цікаво ще про септик буде почитати. ;)

    ПС: адміну треба поправити назву теми на якусь кращу. :)
     
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    DSCN1605.JPG
    Септик банальний як сім копійок в купі )) Глибина 3м , діаметр 2м .Дно забетоноване. Без всяких там відстійників, жироловок і інших заморочок ,набереться яма - відкачають. За 10місяців третя частина ями .
    А от копали ми весело ))) Найняв двох клоунів. Перший день щось двигалось, на другий мені було ніколи їх підганяти ,то вони так і робили .Але я їх попередив ,що у нас є тільки три дні ,так як приїдуть кільця на маніпуляторі. Бачу тягнуть час .В останній день яма вже глибоченька ,а вони тягнуть час .Я не довго думаючи витягнув з ями драбину і сказав - що не опущу поки не буде зроблена робота ,думали шуткую ))) ага ,знайшли "шутніка" ))) Покричали вони, поплювались, полякали мене .........а потім стали і копали і тільки сопіли ))))
    Що там в назві теми не так ?
     
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2014
    Odissey та sanykrimea подобається це.
  4. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    То це просто вигрібна яма, а не септик. :)
    Та типу "будівництво двоповерхового будинку". Тем на форумі багато. Знаходячись в розділі ми не знаємо про що пишуть в темі... Але то має бути клопіт адміністрації ;)
     
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Про септик ))) я не еколог ,а банальний прагматичний споживач і давно зрозумів ,що краще заплатити ті 100грн раз на рік чи на два чи на три ........чи на десять ,чим захерячить пів ділянки відстійниками ,а потім як клоун сипати на 1000грн в рік всяких біопрепаратів ))).........МАРАЗМ!
    Раніш люди ср*ли собі і не думали про всякі біодобавки в г*вно і воно розкладалось собі під дією природи і не знало ,що є якесь там супер-юпер екомікробо хр*нь яка допоможе комфортно г*вну розкладатись )))
     
    Останнє редагування модератором: 2 жов 2014
    Urasik та Odissey подобається це.
  6. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Згоден, що вигрібна яма досить недорогий і надійний варіант. Хоча якщо проживати далеченько за межами міста може бути проблематично знайти асенізатор за розумну ціну (там вже 100 грн не пройде, чув за подібні проблеми), то тоді звичайно краще буде септик. Правильно облаштований септик не потребує біопрепаратів.
     
  7. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ото ж бо. За межами міста і ділянки не менше 20сот ,а в мене 10ть і з них під забудовою 3 та забетоновано ще до трьох для авто і для інших потреб + ділянка трикутної форми )))) От і виходить ,що яма самий бомбовий варіант + водоканал з кучею асенізаційок за сто метрів.
     
  8. koshel

    koshel Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Запорожье
    Вопрос к автору темы по поводу газа, я так понял что вы проводили газ до сдачи в эксплуатацию дома? Во сколько все обошлось?
     
  9. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ,я і зараз ще не здав будинок в експлуатацію ,не бачу сенсу швидити))
    Тепер про газ .....На той момент мені все обійшлось в 12тис грн(1,5тис.дол) ,але я вспів до подорощання яке було з 1.05.2013го. В ці гроші входить -
    1.Проект.
    2.Лічильник,газоаналізатор,пластикова труба+фітінги..
    3.Риття траншеї -45м.
    4.Врізка + пайка+вузел обліку ,прокладка труби))+сигнальної стрічки,приймання(7тис.грн)
    5.Три комісії .((
    П.С. Коли риїте траншею в "червоній зоні" шляху ,треба одержати дозвіл в ДАІ ,міськраді ,РУС,РЕС,Філія облгаз .Якщо не одержите, запору у вас до пенсії не буде ,будуть дрючить всі вище перераховані ,особливо ДАІшники. І те ,що у вас шлях в полі нікого не колише )))
     
  10. koshel

    koshel Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Запорожье
    В какой стадии постройки должен быть дом и какие должны быть документы для подключения газа? У меня только начинаются штукатурные работы, а тут холода на подходе. Газ бы меня спас :)
     

Поділитися цією сторінкою