Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. Вася 87

    Вася 87 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Покуття смт. Заболотів
    Про подрібнювач із квадратними ножами це воно то так, тай собівартісь його!!!,
    в мене багато вільного часу на роботі, тож думаю для мене краще зробити такий як в Саші 166, бо з фінансами не ахті (в тому місяці поставив ТПК так винесло майже 30 тисO=-) тож тепер в же за альтернативне паливо до кінця.
    Саша вас би попросив розміри блоку, та з чого шестерні!?!
     
  2. saniok166

    saniok166 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    11
    http://olx.ua/uk/obyavlenie/komplekt-shesteren-dlya-izmelchitelya-vetok-IDdOQbm.html#7732da0edb вот здесь а блок делал под шестерни .Скажу честно что если всё купить и платить за токарку то легче его купить готовый (не реклама производителю) я купил только шестерни и подшипники все остальное железо было и токарь бесплатный.
     

    Вкладення:

    poplavokbc, pic16f887 та volusik подобається це.
  3. dzhip

    dzhip Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    3
    Ну а если свой токарь есть?Цену назовите!
     
  4. saniok166

    saniok166 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    11
    я покупал шестерни 380, подшипники 308 6 штук по 60, болты 140 всё остальное было . Можно конечно и по металлолому поездить может что то и найдёшь
     
  5. Вася 87

    Вася 87 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Покуття смт. Заболотів
    та діаметр вала
     
  6. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Розмір блоку вираховують по між центрові відстані шестерен, звідки Саша знае які Ви будете використовувать шестерні. В першу чергу шестерні а тоді все остальне. Стосовно діаметра валів то десь 42-48мм. , бо внурішній діаметр 308 пішипника 40мм. Моя порада купіть готовий,a SANIOK 166 хай вибачеть мене що за нього відповів.
     
    Останнє редагування: 12 січ 2016
  7. Tuns

    Tuns Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Смела Черкасская обл.
    Друзья специалисты! Прошу совета. Не могу до ума довести или определится с ножами, сталь не так уж легко найти. Но нашел, только не 10 мм а 12мм кто что скажет по этому поводу? Годится ли такая толщина для ножей. А ширина ножа 250мм


    Да и еще есть вод такая сталь кто что скажет, она где то похожа на 65Г ее используют для кухонных ножей
    Сталь U8A
     
    Останнє редагування: 12 січ 2016
  8. Вася 87

    Вася 87 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Покуття смт. Заболотів
    @pic16f887,
    це я вкурсі, та це мінімальні розміри боковин, тому хотів знати які вони та якої ТОВЩИНИ в @saniok166
    це ніби теж я знаю (308- 8 *5=Ф 40мм) та хочу знати Ф робочої частини валів.
    якби були фінанси то й купив би, @pic16f887, дуже дякую Вам за поради, ви багато чому мене навчили!
     
  9. saniok166

    saniok166 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    11
    Весь металл 10мм виллы 45мм ширина ножей 17см
     
    Вася 87 подобається це.
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Есть у нас в городе металобаза кот специализируется по спецсталям .
    Как-то к ним заезжал и мужичок покупал сталь У8 , говорил что для ножей на оборудование самое то что надо , говорил что только токари ругаются так как сталь тяжелая в обработке , но токарь раз ругается а работать на оборудовании потом надо долго - пусть ругается.
     

Поділитися цією сторінкою