Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем кхк, 21 вер 2009.

  1. robotun

    robotun Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    63
    проблема підробок перед хузкварною стоїть не так гостро, як перед штілем. вони інколи кидають фотки рейдів.
     
    1 людині також подобається це.
  2. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Відповідь: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Свіжі моделі Хускварни (236 і 240, ті про які я знаю) випускаються з більш тихохідними моторами (тяговими, і кубатура зросла). Було 13000 об/хв стало 9000.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. кхк

    кхк Новачок

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Харьков
    что значит более тяговыми? вся линейка проф пил штиля имеет 14000 оборотов. ни один вальщик не уменьшает обороты,наоборот накручивают максимум.
    Любой двигатель
    с маленькими оборотами более убиваемый чем с большими. это всё равно что пилить в полгаза
     
  4. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Відповідь: Re: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Я мав на увазі крутний момент, який збільшився на меньших оборотах. Я з цими пилами не працював і не можу говорити про те , що щось погіршилось чи покращилось, просто констатую факт. Нагадую, що дані пили не є профісійними а рекомендовані для домашнього використання.
    Також відповів не допис
     
  5. кхк

    кхк Новачок

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Харьков
    двигатели штиля проще переносят нагрузку,они не такие нежные как у хускварны
     
  6. ur5imw

    ur5imw Прораб

    Повідомлення:
    1.160
    Симпатії:
    201
    добавляйте , что без нагрузки.... смотреть нужно на другой параметр..
    кол-во оборотов при мах мощности и они находятся в пределах 9000 об\мин
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Відповідь: Re: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Тільки ламаються швидше...
    Всі Штилі, ровесники моєї Хускварни 136 (2005р.) про які мені відомо, вже зазнавали ремонту двигуна (з тих що залишились працездатними) а в своїй міняв тільки розхідні частини (ланц, шина, привідна зірка) и навіть тепер наспір можу позмагатися з новим 180 Штілем і який там ще на порядок вищий...
     
  8. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Re: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Цікаво, вкажіть об"єм робіт який виконувався.
    У мене Штіль180 років напевне 5 ,побутове використання зносу практично нема. У знайомого теж штіль, використання професійне він покрівельник, ріже кожен день + опалює будинок частково дровами.Так в нього ще давніше ніж умене ця пила, дещо міняв та до мотора не ліз. А друг взяв на село діду Хуську , за рік були якісь проблеми з паливною с-мою. Я думаю тут ще грають роль багато факторів (паливо ,догляд, обкатка іт.д.).
     
  9. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Відповідь: Re: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Згоден, а ще руки якиі працюють з пилою.
    Об'єм порахувати важко, вкажу об'єм використаного бензину: 5л масла = 250л бензину. І це при тому, що мені бачка хватає на малий причіп дров (1ПТС-2).

    Через кілька років для правильної роботи двигуна потрібно коректувати налаштування карбюратора. Можливо це пов'язане з тим, що пили які продаються на території України комплектуються здебільшого карбюраторами китайського виробництва, але це мені особливих незручностей за весь час експлуатації не створювало.
     
  10. кхк

    кхк Новачок

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Харьков
    мощность пилы заявляют при 9500 оборотах.
    интересен еще один параметр – максимальная мощность передаваемая муфтой сцепления. Этот параметр, разумеется всегда меньше максимальной мощности двигателя. максимальная мощность передаваемая через муфту сцепления и есть рабочая мощность бензопилы.
    именно так и меряют мощность пил штиль ,согласно iso 7293/А мощность самого двигателя естественно выше
     

Поділитися цією сторінкою