Зима 2014-2015. Що на нас чекає і як мінімізувати небезпеки?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Музей, 18 сер 2014.

  1. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    Боюсь долговечность двигателя сильно пострадает. В войну/послевоенное время были даже машины на дровах (по такому же принципу). Основная проблема - очистка газа.

    ИМХО, по электричеству как раз солнце-ветер самое то, ну и уменьшение потребления всеми доступными средствами. Местности конечно разные, но у нас зимой ветра очень сильные. Хотя все это конечно не дешевое удовольствие.

    В бОльших масштабах, например, в селах где есть животноводческие хоз-ва, думаю биогаз может решить многие проблемы (но для индивидуального тепло/электроснабжения это не имеет смысла).
     
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Щоб сонячні батареї і акамуляторні батареї були дешевими , Я купив би і поставив до свого будинку .
    І відрізався від газової магістралі і міської електромережі. Але напевно дешево це буде через років 50.
     
  3. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Навішо відрізатись від електромережі? Прийняли постанову http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0539-14 в теорії непогано, а на практиці від 01.09 по 28.09 згенеровано 1100кВт*год (потужність до 10кВт , точно не знаю), а спожито 100кВт*год.
     
    DINAMIT-UA, Бригадир, sov1178 та ще 1-му подобається це.
  4. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    В мене немає сонячних батарей та й вітряка, але до газу навіть не підключався ;).

    Щодо електромережі, то повна автономія це недешеве навіть не в нас, але ситуацію може покращити той факт, що в нас тепер можна віддавати електроенергію до мережі, та отримувати гроші за це. Тобто тепер можливо зменшити ємність акумуляторів, або відмовитись від них зовсім, та все одно виходити за рік на нульовий баланс.

    Я Вам навів приклад реальних варіантів повної автономії. Все інше це цікаве але можливе десь у перспективі - якщо є бажання автономії зараз, то не бачу альтернативи сонячним батареям та вітряку.
     
    DINAMIT-UA, leshiy_40 та Руслан_77_ подобається це.
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    СЁДня посчитал - за 35 000 грн. холодильник, газовый котёл и все лампочки светятся.
     
    DINAMIT-UA, sov1178 та leshiy_40 подобається це.
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    А в деньгах?
     
  7. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    за різницю біля 4 грн, точно не знаю.
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    лобзік, так это не ваше?
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ну так, класичний варіант.
    Хто робить, той не має часу писати - хто пише, той не має часу робити.(істина тирнету, я її дотримуюсь):)
     
  10. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    ні, для мене дороговато, хіба кредит брати.
     

Поділитися цією сторінкою