Пічка-буржуйка

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Зємлємєр, 16 сер 2014.

  1. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Можна поставити програматор часовий або температурний який сам вмикатиме і вимикатиме .
    программатор.jpg
     
  2. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Та то не треба ,у буржуйці - підкинув дрова - тепло , не підкинув - не тепло )
     
    штірліц та Дмитрий ДАР подобається це.
  3. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
  4. PetroZ

    PetroZ Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 8 лис 2017 у 20:21 ---
    ДОбрий вечір. Ви мабуть вже декілька років використовуєте цю пічку. Використовуєте її в житловому приміщенні чи підсобному? Чи безпечна вона в тому плані, чи можна до неї обпектися? І як вона взагалі показала себе? Чи великий розхід дров. Буду щиро вдячний за відповідь.
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2017
  5. наталі3333

    наталі3333 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Збираюся поставити пічку Мілано-2 в кімнаті старого сільського будинку, а димохід з труб вивести в існуючий комин з цегли. В цей комин теж виходить димохід живої кафельної печі з іншої кімнати. Майстри, порадьте будьласка, як краще це зробити. Хата з дерева, але де печі - там цегляні вставки. Правда, при ремонті зашила той кут в кімнаті гіпсокартоном. І що я маю робити з тим усім?
     
  6. наталі3333

    наталі3333 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Написала в цій чужій темі, а потім вирішила створити свою. То де ж тут дублювання тем? Моя була тільки одна.
    Може б хто порадив як краще зробити, а ви мою тему видалили.
    Тепер розумію чому всі сидять на форумхаусі, бо наш , український недає спілкуватися.
     
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    ця пічка носить декоративний елемент краси , назвати таке пічкою для обігріву хати тяжко , мала топка , мала віддача тепла ,потрібна добре утеплена хата щоб остигала поступово , потрібен димохід з доброю тягою при холодному старті , для економії дров потребує , частого підкидання кусків дров ,

    таку треба брати.
    [​IMG]
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  8. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    Цена печи , цена дымохода , цена облицовки.? А может и так.?
     

    Вкладення:

  9. наталі3333

    наталі3333 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Всяку можна брати, вибір великий. Тільки у мене вже є Мілано 2. І її треба встановити для обігріву кімнати в 25 кв м. В іншій кімнаті є кафельна піч (варочна поверхня і стояк) на дрова. Якщо в зимку я палитиму кожен день кафельну піч , а Мілану інколи при потребі, то,думаю, з тягою буде все в порядку.
    Я правильно розумію , що має бути нижнє коліно з отвором для прочистки, кусок прямої труби, і коліно дя входу в стіну, все не утеплене. Мене цікавить як зробити перехід через гіпсокартон і чим ущільнити місце входу в димар. Чи потрібно гіпсокартонні стіни якось теплоїзолювати. Начиталася всякого від : а нічого гК не горить до: ізолювати чуть чи не 5 шарами (бпзальтова вата, металевий лист, щей повітряний проміжок).
    Як не "перестаратися"?
     
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    для ізоляції димоходу від стіни я використав у себе жаростійкий клей , а димохід має бути змонтований так щоб можна було чистити раз у місяць , так як при опаленні буржуйкою накопичується сажа .
     
    Вогнистый Владимир подобається це.

Поділитися цією сторінкою