Фасад дома - чем отделать?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Антон Головак, 4 сер 2014.

  1. Master Z

    Master Z Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    я знайшов об'єкт з хауберком, в Чубинськом під Борисполем в приватномуу секторі, дачній кооператив.
    Проїздив а тут монтують . 0-02-05-7e7d1c2be393c97f8d51e5052cf1f2a923125ecbd494d1ac19eb070ae4fd5899_full.jpg 0-02-04-3d411c41b7f0e0477966aba13c6b944973506ce8476dd80ec617714a5f0aaf61_full.jpg
     
  2. sivka-burka

    sivka-burka Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    вроде симпатично смотрится, не ожидал даже. а что с утеплителем? или в этом объекте он не предусмотрен?
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Стоїть у мене шостий рік будинок (старий) під пінопластом і поштукатурено чорновий варіант. Вже аж на депресію наганяє той сірий колір- треба всетаки доробити. Наткнувся на такий варіант як термопанелі (є на пінопластовій основі), підкупає тим що не потрібно по одній плиточкі класти, а цілими панелями в замки збирається.
    Зашивати чимсь твердим потрібно хочаб метр від низу (собацюра крупний - ходить треться об будинок).
    Хтось має досвід укладки і експлуатації термопанелей? Що по виробникам краще?
    Я наткнувся у нас в Черкасах є представники Prime House, пишуть на сайті що в Умані виробництво - відгуків по інтернету не знайшов.
    І ще десь під Борисполем є виробництво Rocky.

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
    carambich подобається це.
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    І про Хауберк почитав - цікаво.
    Поставити фасад з ОСБ, зашити Хауберком - чисто, сухо, швидко.

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
  5. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Да - як подивитися - то красиво. Але що ж буде потім? Якщо це жилий бидинок (а не літня дача) то - як зберігатиметься тепло і де буде точка роси? Чи не погниють - поцвітуть стіни з ОСБ?
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я собі цей Гаубек чомусь асоціюю з бітумною черепицею - тільки фотма адаптована для фасада (під кирпичик) і з відео здається що воно оде і те ж

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Їздив, спілкувався з представником по фасадним панелям Primehouse.
    Зразки наче не погані, самі панелі по відчуттям заслуговують уваги, на стенді виглядає добре, і фото готових об'єктів теж гарні.
    Не зміг пояснити він як з'єднаний пінопласт з бетонною основою (секрет хвірми каже). І немає відгуків, я не знайшов. А тут мені ніхто нічого не радить по цьому виду утеплення і оздоблення фасаду.
    Про цю ТМ, я трохи не зрозумів, наче виробництво в Умані, але більше ніхто крім Умані і в Черкасах маленький офіс більше не представляє цей продукт.
    Хотів би поради, хто що думає за термопанелі.

    Отправлено с моего Redmi 3X через Tapatalk
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Для стін викристалізувались два рішення- вент фасад знайдешевшим покриттям з тирсобетонноі плити, найдорожчим- склокераміка.тирсоцементноі продукціі украінв не виробляє то можна замінити осб плюс покриття.
    Ппс товщиною 20см. З покриттям керамічна плитка на клею.
    Для панельних розвалюх - або вата або накрайняк ппс від 10см.товщиною з покриттям цементно силікатними сумішами.
     
    Останнє редагування: 11 жов 2018
  9. Krotx

    Krotx Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Уважаемые мастера подскажите пожалуста чем утеплять дом в такой вот ситуации.
    Дом = 2 этажа 7х8, бетонный фундамет , подвал под домом.
    стена= толщина 30см, кирпич - внешний двойной пустотный, внутренний - обычный одинарный красный.

    ГЛавное ... Железная дорога.. от нас 150 м. Состав идет.. дом подпрыгивает не очень, но стенки дрожат.
    С 2014 составы идут часто и тяжёлые, направление= Мариуполь/Волноваха.

    Думал на мин вату+сетка+штукатурка. Сосед сделал из пенопласт+ сетка+ штукатурка= прошел год --перештукатурил заново= трескается.
    делать - клинкер+ утеплитель (пеноизол) для двух этажей-- дорого очень. (Завод (клинкера)ближний остался в Луганске).
    Вариант сайдинг+ минвата . Какой сайдинг ? металл или винил? Металл -- а греметь не будет ?
    Сендвич-панель с минватой (60-100мм утеплителя)?
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Недавно зустрівся з фасадом з ппс на якому рохмістили плющ.
    Як га мене чудове рішення.і дешево і функціонально.
    Фасадна сітка з клеєм.
     

Поділитися цією сторінкою