Фасад дома - чем отделать?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Антон Головак, 4 сер 2014.

  1. Heillios

    Heillios Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Ну для початку можна і штукатуркою, але я б все одно зупинився на варіанті Технонiколевского Hauberk-а, як на мене,то за рахунок того, що він зроблений на основі склополотна, поліпшеного бітуму і грануляту з натурального базальту, то він буде триматися довше чим будь-який інший матеріал.
     
  2. YuriyBB

    YuriyBB Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    А що у Техноніколь є фасадні матеріали? Просто я чув тільки про їх покрівлю та водостічні системи. Як думаєте чи варто брати?
     
  3. Heillios

    Heillios Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Є, при чому вже давно. Особисто я звернув на Хауберк увагу як тільки він з'явився на ринку. Купив звичайно не відразу, так як хотів більш детально ознайомитися, але користуюся ним вже досить довгий час проблем не помічено
     
  4. YuriyBB

    YuriyBB Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Це дуже хороша новина для мене, так як я вже цього літа збирався робити ренновацию фасаду і шукав більш-менш прийнятний матеріал. Тепер думаю, що точно зупинюся на Hauberk
     
    Master Z подобається це.
  5. 482

    482 Прораб

    Повідомлення:
    273
    Симпатії:
    435
    Зємлємєр, igor_oksana, meroro та 2 іншим подобається це.
  6. Master Z

    Master Z Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    Можна буду третім ??? )))

    я також бачив цей хауберк, виглядає не погано, покищо не працював з ним, тому не можу характерезувати матеріал, але думаю що це та сама бітумка шиннглас тілько в іншому малюнку.
    Причьому бачив його на виставці в Молдові, там технонікольовці конкурси проводили по цій плитці, бачив стенд в Києві, і відео в ютубі.


    Цікавлять реальні об'єкти...
    --- добавлено: 15 чер 2017 у 13:02 ---
    Heillios, якщо ви вже змонтували, можна вашу адресу, можна в лічку, хотів би підїхати подивитися на вашому будинку.
    Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2017
  7. Beraneda

    Beraneda Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Интересно, спасибо!
     
  8. Sevastjanov

    Sevastjanov Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Тільки чув про неї. Чесно кажучи, думав, що це німецька)) Назва співзвучна. А що утеплювач під неї не монтують? Може хоча б пінопласт між направляючими?
     
  9. Opachki

    Opachki Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    8
    Более дешевый вариант - декоративной штукатуркой покрыть, короедом или барашком, но Хауберг конечно эстетичнее смотрится, более богаче что ли.
    Sevastjanov, думаю при таком «пироге» там и так достаточно материала, чтобы фасад был теплым.
     
  10. Master Z

    Master Z Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    я не впевненый що фанера + хауберк буде гарною тепло ізоляцією, я б робив ще утеплення , причьому не пінопластом а тільки базальтовою ватою, так як вона дихає на відміну від пінопласта.
     

Поділитися цією сторінкою