Земельні відносини - поради та консультації

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Зємлємєр, 27 чер 2014.

  1. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    За погодженням з адміністрацією, створюю дану тему . Пропоную писати сюди про свої проблеми у сфері земельних відносин , буду намагатись коротко і об"єктивно щось порадити, що знаю те розкажу, а якщо не знаю - то в оману не буду вводити .
     
    sanykrimea, Andrii_M, leshiy_40 та ще 1-му подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Вітаю!!!:Hi:
    Мав проблему із сусідами(перекроїли мою ділянку), в суд не звертався, так як наслідками задоволений. Переробив документи на нові, заплатив 920 грн. Дві великих зелених грубих папки тримаю вдома, реєструвати не носив. Питання: може і не нести???
     
  3. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    ну не зовсім зрозуміло , що саме там , можливо це документація по поділу , а може і прект землеустрою, як би там не було , раджу закінчити почате . У мене було те - розробили проект, залишилось затвердити , віддали замовнику шоб здав у с\р , а потім після сесії , приніс рішення , він щез . Пройшло декілька років, появився на горизонті - Де ви поділи мої докі ? Йому показують акт пройому передачі документів і картку руху- тобто коли здали, коли виконали зйомку ... Коротше він то все десь про...рав . Прийшлось робити понову за окрему плату .
    Доведіть до кінця, а то можливо знову законодавство зміниться , ми ж у Європу прийшли , а там кадастр трошки по їншому працює.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Так, це проект землеустрою. Але як в мене заберуть ці документи і дадуть лише писульку, що щось в мене взяли, то при зміні законодавства чим я докажу наявність своїх документів. Думаю, може зачекати.(який термін дії проекту???)
     
  5. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    він підлягає затвердженню , якщо він не затвержений і "свіжий" то ділянка вже є в базі на підставі обмінного файлу , але витяг на неї ви не отримаєте , так як кінцевого рішення немає . Знести ділянку з кадастру, якщо немає остаточного рішення можна через рік , значить і цей проект -напівфабрикат дійсний з моменту внесення даних до кадастру , всього рік , без його затвердження . Але ніхто спеціально не відслідковує цих термінів і так роботи повно , хіба органи зацікавляться . Трохи сумбурно , але сподіваюсь зрозуміло
     
    leshiy_40 подобається це.
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Мої вітання!
    Хочу придбати землю для будівництва хати. Які повинні бути документи у продаючого?. Бо так можна купити землю без забудови.
    :sps:
     
  7. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Ну Дідусю , перш за все у ДА , а вже у витягу з реєстру прав , повинно бути написано - для будівництва та обслуговування житлового будинку і код 02.01 -
    , якщо інше то вже гєморой
     
  8. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    шо таке -ДА ?:sps:
     
  9. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    ДА - державний акт :)
    --- добавлено: 27 июн 2014 в 21:00 ---
    Можливо хтось не зовсім у темі україномовних термінів , будь-ласка пишіть російською , я то розумію і працював віж Франківська до Севастополя
    --- добавлено: 27 июн 2014 в 21:01 ---
    і жінка у мене справжня москалька, народжена у ДДР :)
     
    Останнє редагування модератором: 5 лип 2014
    Andrii_M, Дед Хоттабыч та sanykrimea подобається це.
  10. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    ДДР - то Дойче Демократік Републік , а не то шо хтось подумав
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою