Газифікація. Врізка в трубопровід середнього тиску

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Пітон, 10 вер 2009.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    А якщо на живлення ЕМК встановити комп’ютерний блок безперебійного живлення? Справа в тому що у магазині швидше за все не знають таких тонкощів, можливо монтажники також
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Газифікація. Врізка в трубопровід середнього тиску

    якщо з чистою синусоїдою - то навіть схвально, коли пропаде світло - можна буде користуватися газом. А з меандром - я не впевнений, що катушки соленоїдів не згорять з часом (~24 години)
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Відповідь: Re: Газифікація. Врізка в трубопровід середнього тиску

    Я не знаю що це таке, як перевірити який?
    Мені здається що якщо пропаде світло то сигналізатор не працюватиме і ЕМК закриватись не буде т.як не буде сигналу, тобто захист від загазованості не працюватиме
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газифікація. Врізка в трубопровід середнього тиску

    в магазині це повинні знати, що таке чиста синусоїда. Такі блоки дорожчі від меандрових і на них окремо виділяється, що вони виробляють чисту синусоїду.
    він закриється зразу, як пропаде електрика. ТОму Заживіть його і сам сигналізатор від БДЖ.
     
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Voyutichi а з вашого досвіду чи варто морочитися з ЕМК чи це лишнє?
    В газконторі сказали що все обладнання якісне (регулятор, скидний клапан), якщо хочу - просто поставити сигналізатор, а клапан не обов’язково. Я так думаю він же також може вийти з ладу, а замінити його можуть тільки з газконтори. Щоб випадком не сидіти без газу.
    Він того вартий?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Газифікація. Врізка в трубопровід середнього тиску

    якщо від ГРП живиться тільки ваш будинок - ставте, (краще б воно не пригодилось) сигналізатори повинні зараз бути обов"язковими при новій газифікації.
    Чому ставити, якщо тільки один будинок? ГРП справно працює, коли через нього іде стабільний розхід газу. Коли він буде коливатися від номінального до нуля - можливі скачки по тиску в будинковій мережі з наступними аварійними ситуаціями.
    Я краще зробив би хорошу вентиляцію приміщень, де встановлено газові прилади (і поставив би клапан :) )
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    На минулому тижні зробили монтаж і у п’ятницю врІзались у трубу середнього тиску dance
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Ну що сказати. Я такого ще не бачив. Монтажники-камікадзе O=- Жесть :bb:
    Приїхали двоє. Вкинули трубу, метрів 70. Подивились в приямку на трубу в яку треба врізатись (діаметр 600мм), сказали: "ми туди не поліземо :figa: "
    На другий день приїхали інші двоє. Сказали "ми можем все :wild: ". Діалог зацікавлених - я і двоє монтажників (мовою оригіналу):
    Перший, роками молодий (подивившись на трубу): - Ух йо-о-о!!! Шо за труба???!! O=- Она точно наша??!
    Другий (старіший): - O=- ХЗ dntknw
    Я: - Ваша 100%, искали прибором. Женщина-инженер сказала что ваша.
    Перший: - Та шо ей говорить, она в конторе сидит - может ляпать что хотеть. Эта ж труба не 60 см, а все 80!!!
    Другий: - М-да... Это скорее всего футляр. Давай я ща залезу полосну автогеном.
    Перший: - А если это не футляр, а труба, что тогда?
    Другий: - Тогда п...ц :bb:
    Дзвонимо в газконтору. Там запевняють що це труба і треба врізатись.
    Перший: - Я туда не полезу! Будет как в прошлый раз...
    Другий: - А что делать, работа такая...
    І дає першому рукавиці, той одягає їх і лізе в яму drel

    Там трохи відкопали, виявилось це футляр. Відкопали трубу (футляр розрізають тільки в крайньому випадку т.як небезпечно). Процес такий: газ не перекривають і тиск не знижують (!). Зачищають трубу від ізоляції, приварюють до неї коверний кран дуговою зваркою (карбід не може прогріти трубу). Потім через кран вручну просверлюють у трубі отвір. Тиск газу на момент врізки був близько 5 Атм (для порівняння у трубі низького тиску близько 0,05 Атм). З крану б’є струя метрів 8. Дуже важливо під час врізки щоб не проскочила іскра - зі слів монтажників температура буде така що дроти ЛЕП плавляться і горять як нитки. У мене слава богу пройшло все нормально. Коли отвір зроблено і кран закрито вварюються згони і закінчують монтаж. Зі слів монтажників газ не перекривають тому що, по-перше, все місто залишиться без газу, і, по-друге, зупинка і наступна прокачка газогону коштуватиме десятки тисяч. Тому працюють так bravo
    Встановили міні ГРП. В ящику труба-фільтр-регулятор тиску-скидний клапан-лічильник. Електро-магнітний клапан не ставили оскільки у газконторі мене переконали у відсутності необхідності. Максимальна пропускна спроможність моєї ГРП до 10 м3/год, тобто більше газу фізично не пропустить і фактично вона розрахована не більш як на 2 будинки + скидний клапан, який за потреби заблокує подачу газу. Крім того вибух може бути при вмісті газу в повітрі близько 80%, але за наявності вентиляції такого % ніколи не буде, тому в приміщенні сказали зробити добру вентиляцію і встановити звичайний сигналізатор газу (по проекту).
    Пізнише викладу фото процесу врізки bravo
     
  9. ValeraS

    ValeraS Бригадир

    Повідомлення:
    584
    Симпатії:
    218
    Адреса:
    Днепропетровск
    Да, прикольная работка у газовщиков :vo:
     
  10. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    roflrofl

    Во дають!
     

Поділитися цією сторінкою