Как выбрать бензопилу? Рекомендации

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем columbus, 4 кві 2008.

  1. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Дякую за консультацію, обов'язково куплю рекомендоване Вами масло.
     
  2. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    --- добавлено: 19 мар 2015 в 22:13 ---
    Я собі нещодавно придбав "прибалта", (http://agromehanika.com.ua/benzopila-vitals-professional-bkz-5022rm) як виявилось - збірка Кентай, хоча комплектується оригінальною шиною та ланцюгом Орегон (ну типу ж проффесійна модель) поки що файний та потужний, а чи надовго - побачимо)))
     
    Останнє редагування модератором: 27 бер 2015
  3. ярослав 1

    ярослав 1 Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    59
    Для змащення зірочки на шині підходить будь яке мастило для ігольчатих підшипників. У першому ліпшому автомагазині. Періодичність - бажано кожних 2-3 заправки.
    А щоб китаєць служив подовше - треба відноситися до нього як до побутової пили а не як професійної. І використовувати якнайкращі бензин і масло. І немає зараз дешевих одноразових бензопил крім китайських, всі оті прибалти, "білоруські МТЗ", збірка "Словенія", "Венгрія" - це казки для незнаючих і наївних.
     
  4. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    То є так, дядьку - "попандос" у мене вийшов))) Залишається надіятись на краще... За пораду дякую)))
     
  5. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    І ще, панове - згляньтесь, підкажіть по ланцюгах! У мене в паспорті (до електропили Спаркі) ширина провідної ланки 1, 27мм (0,05") штангелем міряю - 1,1мм! Пилка нова, шина + ланцюг "рідні" Спаркі, в паспорті вказано - аналог ланцюг Орегон 91PJ057X тобто 3\8 крок, 57 зубів, суть питання яка "моя"?
    http://www.hozmart.com.ua/uk/lantsu...antsug-pilniy-oregon-lo-pro-16-3-8-11-57.html чи
    http://www.hozmart.com.ua/uk/lantsu...pilniy-oregon-91vxl55-16-3-8-lopro-13-55.html я вже "опух" перед монітором сьогоднішнім святом))) ДЯКУЮ)))
     
  6. Stef

    Stef Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киевская обл.
    Товарищи,а что посоветуете из недорогих (китайских) бензопил? До 3000грн.
    Цены на Stihl космические(
    Так чтоб можно было дровишек на зиму заготовить.
     
  7. ярослав 1

    ярослав 1 Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    59
    Из китайцев (не путать с брендами, у которых имеются сборочные заводы в Китае: Штиль, Партнер, Макита и др.) лучший вариант, вне всякого - Гудлак, но оригинал, поскольку есть его разновидности качеством пониже. И сто процентов получше будет всяких нонеймовых байкалов, бригадиров, зенитов, лесорубов и прочего металлолома.
     
    pav339 та Stef подобається це.
  8. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
  9. Stef

    Stef Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Киевская обл.
  10. ярослав 1

    ярослав 1 Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    59
    Отличить легко: на оригинале должны быть надписи и логотипы Штиль и каталожные номера деталей. Также на оригинале все винты идут под Т27, а на подделке Т25. Карбюратор должен быть только с одним регулировочным винтом и провод от магнето на оригинале желтый а на подделке красный.
     
    viktor28465 та Stef подобається це.

Поділитися цією сторінкою