Скважины в колодцах - подскажите

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем Маугли7111, 3 тра 2014.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Так це значно простіше й дешевше ніж бити скважину в колодязі як Ви хочете. Та й одне іншому не заважає, чистка знадобиться у будь-якому випадку


    З.І. криницю раджу залишити - вона вже є, нічого докладати не знадобиться. Можна використовувати для поливу і як резервне джерело водопостачання. І гарна прикраса у дворі.
    [​IMG]
    А ні то накрити плитою або люком і хай буде
     
    vs220, NEMAN, МАМАЙ) та ще 1-му подобається це.
  2. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Или сливную яму сделать. Да кучу всего можно наколхозить.

    tapatalk
     
    Cruisontr подобається це.
  3. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    Сливную яму там нельзя делать, так как у соседей на одной линии стоят колодцы. Пробовал я его чистить трубой на веревках, в ютюбе есть такой вариант, так труба падая ударилась о твердое дно, получилось за 2 раза черпнуть по полкило глины или чегото похожего, серого цвета. В общем забил я на это дело, буду делать основательную скважину на метров 65-70.
     
    МАМАЙ) подобається це.
  4. МАМАЙ)

    МАМАЙ) Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.131
    Симпатії:
    3.395
    Адреса:
    Київ
    Запаси води в колодязях - поповнювані. З одного боку, декілька посушливих влітку та малосніжних взимку років поспіль, але з іншого, інтенсивний масовий відбір води, порушили загальний баланс надходження-відбору води у водоносному шарі. По мірі того, як почнеться масова експлуатація більш потужних та глибоких підземних вод, рівень ґрунтових у колодязях - неодмінно відновиться.
    Залишиться привести криницю в порядок і тримати її як джерело аварійного водопостачання.
     
    NEMAN подобається це.
  5. Cruisontr

    Cruisontr Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    4
    Більшість криниць, котрі я зустрічав не монолітні. Тобто кільця або на клей посаджені, або в замках, котрі зриваються так званими пливунами.
    В ці криниці я ніколи в житті ні за які гроші не полізу.
    Бурити в криниці можна, але це дорожче для замовника.
    Якщо потрібно добути воду для побутових потреб, то в Україні немає зрізів, котрі б не давали змоги добути воду
     

Поділитися цією сторінкою