Значні тепловтрати через вікна - що можна зробити?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Andrii_M, 8 кві 2014.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    barnych, romalex4,
    Чи ви бува не брати? Чи може у одній школі навчались? Хлопці! Хоть трошки читайте те, що написали, а вже потім відправляйте. Я так роблю, бо трохи злипаються кнопочки від кави!:-D
    beer:Hi:
     
  2. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    будь-ласка, конкретніше, по справіbravo
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Якщо ви звертали увагу на те що деякі сателітарні антени є мов решето то пояснюю: для тих довжин хвилі що використовують на тб то все одно що суцільна поверхня.Для довжин хвилі що нами сприймається як тепло те несуцільне напилення на плівку в вікні теж сприймається як суцільне.Інакше для діапазону що сприймається як світло - на тій дірявій поверхні вже відбувається рефракція й то не створює перешкод для поширення.Інше питання є те що таку поверхню створити можна на спеціальному обладнанні - в європі тотробить одне підприємство в німеччині(МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ СЕРТИФІКОВАНА ПРОДУКЦІЯ).В виробництві склопакетів то використовують в чехії і польщі по одному підприємству в брно і кошаліні.Найкраще висвітлюється продукція чеською фірмою izolacni skla.Польська продукція дешевша.Українських виробників не знаю, у нас як правило все буцімто є , а насправді ...
     
    Останнє редагування: 25 жов 2014
    nik22 подобається це.
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та я як-би в курсі справи на рахунок хвиль. Я мав на увазі розділові знаки в реченнях. Бо не зрозуміло де закінчується думка(речення), а де починається.beer:Hi::)
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    коли текст на російській то з немойого планшета в якому є російський редактор що пише що хоче , я вже то не виправляю коли то українською то часом лінуюсь ставити роділяючі знаки, але коли бачу зацікавленість то відразу стаю чемним і поправляюсь.
     
    andrij64 та Дед Хоттабыч подобається це.
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я маю в ванній вікно розміром 1,2на1,2м.що виходить на ганок(то ніби веранда -щось таке закрите від вітру і дощів що має ще одні зовніші двері), то я там розмістив відсувну віконницю з пвх вагонки з таким пирогом:вагонка ,пінофол,вагонка так щоб то тісно ввійшло в 27 профіль, яким то обрамив.їздить то по направляючих для шафи-купе закріплених на декоративних деревяних рейках30х45мм.то вигадав мабуть зі скупості щоб віддзеркалювало додатковий підігрів з уфо, яке мав можливість розмістити на протилежній стіні в ванній, але то працює.користуємось тим рідко коли більші морози незручність в тім що треба вилізти за вхідні двері і засунути то на вікно.
     
    nik22 та Энки подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Скажіть, де у Вас в хаті нема пінофолу?
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ну як вам сказати, я не фанат але просто люблю порядок і коли потрібно виправити який недолік в старій будівлі то роблю то навіть попри те, що наразі опалення катастрофічно дешевшає при курсі 2-3гр/долар я платив 50коп/м.куб. а при курсі 18-20гр/долар всого 1гр і ніби 10коп.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2014
    Энки та Ratmice подобається це.
  9. Ratmice

    Ratmice Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Киев
    А ведь правильно подмечено!!!! Так подняли тарифы или наоборот закопать нас хотят!!!
     
  10. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    пока запечатать в пенопласт
     

Поділитися цією сторінкою