Тепла підлога (Думка спеціаліста)

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Yurii1986, 1 кві 2014.

  1. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Постелите сетку на низ.А трубу ремешками крепите.Ну для элкктрики такие.По поводу вашего решения делайте работать будетю\.Но можно лучше.Хотя нет предела совершенству.И почему так уперлись в гнрц.Разве контрабанда из польши уже не ездит.Поисчите будет дешевле я думаю.
     

    Вкладення:

    • P4110288.JPG
      P4110288.JPG
      Розмір файлу:
      180,1 КБ
      Переглядів:
      109
    Дмитрий ДАР подобається це.
  2. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Ще раз дякую за поради.... Доброї вам ночі.


    В герц не вперся, але знайшов перших хто мені о 17 годині незважаючи на близість закінчення робочого дня цілу годину за просто так пояснював принципи роботи ТП і малював схеми як зібрати розподілювач так щоб було правельно... що навіть не намагалися зробити майстри які роблять роботу і за яких ми з вами маємо дискутувати тут до пізньої ночі....

    Завтра відпишусь щодо того як вирішив остаточно...
     
    Voyutichi подобається це.
  3. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Якщо у когось є ще якісь ідеї чи зауваження щодо усього прочитаного в даній темі напишіть будь ласка...
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Купуйте повний комплект і ставте .Не економте на комплектуючих. Нічого не відкладайте на потім.Бо зима прийде точно, а чи впаде курс євро невідомо.
     
    Энки подобається це.
  5. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Вибрав наступну схему, взяв гребінку ГЕРЦ з розходомірами та буксами, на які з часом куплю та встановлю сервоприводи + електронні регулятори температури (під які виведу кабелі заздалегідь).


    "ЗА ПРОСТО ТАК" -сир виявився не безкоштовним, при кінцевій закупівлі, але це інша історія...
    П.С, У нас ще не навчилися докінця бути чесними з простими людьми (менеджери із Львівсього представництва ГЕРЦ).... Незважаючи на останні події в країні... ШКОДА -(
     
    тепловик та Дед Хоттабыч подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    що сталося - поділіться, щоб другі не попалися..
     
  7. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Була озвучена певна ціна, на яку я в принципі погодився зважаючи на мою ситуацію... При кінцевому розрахунку "за щасливим, для мене збігом обставин (випадково)", мені на очі попалася гуртова накладна в якій ціна була майже у двічі нижчою....

    Я ж розумію усе, що є дилери і так ділі, що потрібно заробляти і таке інше, але накрутити 99% це занадто як на мене, навіть враховуючи те, що мені надавали консультації... Розійшлися так, я накинув майже 600 грн, до ціни яку бачив в накладній думаю менеджеру за консультацію така сума буде якраз... Мені натомість вийшло на 2000 менше ніж мені озвучили... Ось такий бізнес у нас в УКРАЇНІ (((

    А загалом ціни на усі матеріали я б радив контролювати і домовляися заздалегідь з майстрами (Не слухати відмовок типу ми потім усе разом скажемо).... не полінуватися і перебігти, передзвонити кілька фірм і дізнатися ціни на матеріали....

    Думаю така "дотошність" зекномить вам, як кінцевому споживачу чималеньку суму...


    Шановні Майстри... Розумію, що відкати і подвійні накладні це для вас чималі гроші... але як на мене краще взят за роботу більше ніж обманювати людей подвійними накладними... Хоча МИ здебільшого ведемся на низьку ціну натомість платимо ті самі гроші за матеріали з яких ви маєте свої відкатні....

    Звісно думаю не всі Майстри так роблять.... надіюся є Чесні =)


    Ще один приклад мені "втюхали" трубу для підігріву 16ку герц за 9,6 грн/м, а на "торпедо" (ринок у Львові) я таку саму трубу знайшов за 8 грн/м і це я прийшов як простий покупець, а не як майстер який регулярно робить закупи.... в кінцевому результаті у мене -600 грн... =(
    --- добавлено: 22 апр 2014 в 09:49 ---
    Ось кінцевий результат
     

    Вкладення:

    • IMG_3675.JPG
      IMG_3675.JPG
      Розмір файлу:
      95,1 КБ
      Переглядів:
      106
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2014
    Andrii_M подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ця збірка у вас працює?
     
    тепловик та Энки подобається це.
  9. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    А можно фото поближе и стрелочкой направление потока на насосе
    --- добавлено: 22 апр 2014 в 20:11 ---
    Таких мастеров на кол.Скидочку надо давать полюбому
     
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2014
  10. Yurii1986

    Yurii1986 Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4

    Поки не знаю, опалення ще не запустили... Газ ще не підведений...

    Є якісь зауваження ?
     

Поділитися цією сторінкою