Своїми руками Ремонт магнето

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем 73p1ka4, 26 лют 2014.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 23 кві 2014.
  1. Так

    75,0%
  2. Ні

    25,0%
  1. petrovih69

    petrovih69 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Поясніть будьласка якщо я маю одноискрове магнето я можу постьавити катушки як у вас шоб получити искру на дві свічки
     
  2. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    В одноіскрове треба вставити замість високовольтної , котушку на якій буде вироблятись 200 вольт, випрямити через мостик і подати на конденсатор 1мкф(не електроліт), або використати рідний ,одну сторону підключити до низковольтних обмоток високовольтних котушок іншу до контакта. Ексцентрик повинен різко замикати !!!!, контакт, тому якщо магнето обертається в сторону плавного спуску на ексцентрику , треба виточити інший і на ньому зробити запил на наждаку. З високовольтних котушок зробити такий як на фото транформатор.
     
  3. 73p1ka4

    73p1ka4 Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Україна ,Київська обл .
    cсудячи з фото це "ГРОМОВИЦЯ" генератор радіошумів для телевізорів та радіоприймачів думаю ваші сусіди в захваті коли Ви працюєте своїм помічником :)
    --- добавлено: 6 жов 2015 у 15:23 ---
    Чому немає захисту ? мають бути високоомні проводи або насвічники
     
    Останнє редагування модератором: 14 жов 2015
  4. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Сучасні прилади такі шуми не пропускають. Але якщо Ви звернули увагу, все знаходиться під кожухом обдуву- тобто ''екрановано''.
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2015

Поділитися цією сторінкою