Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Всім дописувачам привіт! можете підказати формули для розрахунку потужності котла?
     
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Erni, я закінченого варіанту такої формули на форумах не зустрічав. Знаю що в розрахунках присутні площа поверхні теплообмінника, площа так званого газового вікна, товщина жару, площа і переріз вікон колосника, швидкість руху димогазів в газових каналах, площа перерізу димаря і ряд інших параметрів про які я вже і забув:Hi:
     
    Brook подобається це.
  3. Borys777

    Borys777 Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    40
    Адреса:
    Киевская обл. г.Вышневый
    Erni, Erni,
    Добрий ранок! А якого повинен бути діам.труби. Труба повина бути кругла чи квадратна.
    --- добавлено: Jun 25, 2014 4:10 AM ---
    Пробачаюсь! І скільки їх мае бути?
     
    Останнє редагування модератором: 3 лип 2014
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Borys777, труба 2 дюйма. І вона одна. Можете і квадратною тільки щоб стінка була не менше 4 мм. Щоб не прогоріла швидко.
     
  5. Borys777

    Borys777 Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    40
    Адреса:
    Киевская обл. г.Вышневый
    Добрий вечір! А чого одна. А вториного повітря буде хватати.
     
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Borys777, вторинного повітря вистачить з діаметром 2 дюйми.І отворами 7 мм. Котел то 20 квт. а не 40.
     
  7. Borys777

    Borys777 Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    40
    Адреса:
    Киевская обл. г.Вышневый
    Добрий день! Ви мене непоняли за яку трубу пишу. Труба яка заходить з боку у мене уже зварина(я по ваших кресленях котла зарив, фото пізніше виложу. Я хочу його трохи доробить,збільшити завантаженя дров) Я маю до уваги за трубу яку ви добавили для підогрітого вториного повітря, яка иде по косніках.
     
  8. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Borys777,тоді я взагалі Вас не зрозумів. Труба та що збоку то і є вторинне повітря. І полі колосники то також вторинне повітря. Просто два варіанти подачі вторинного повітря. Або один або інший. А фото з нетерпінням чекаюbravo
     
  9. Borys777

    Borys777 Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    40
    Адреса:
    Киевская обл. г.Вышневый
    Так получилось. Я уже писав, що буду перобляти котла. Хочу збільшити завантаженя дров. До осіні хочу зварити теплоакумулятор під цей котел і болера з косвеним+єлектро нагрівом. Бо я думаю. що з газом в цьому році буде вашкувато. У мене будинок находиться біля самого лісу, якось перезімую.

    DSCN6794.JPG DSCN6795.JPG DSCN6796.JPG DSCN6797.JPG DSCN6798.JPG DSCN6799.JPG DSCN6800.JPG DSCN6802.JPG DSCN6803.JPG DSCN6804.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 28 чер 2014
    дИваныч, Romd, Lermk та 5 іншим подобається це.
  10. Borys777

    Borys777 Майстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    40
    Адреса:
    Киевская обл. г.Вышневый
    Я спочатку думав зварити пиролізний, но вони капризні до дров. І уже їздив до "Воробя" в Суми взяв кресленя на котла. Пиролізникі я уже переставив багато - їм потрібні ідеально сухі дрова і без єлектрики вони не працюють.
     
    параска, StepM та Дмитрий ДАР подобається це.

Поділитися цією сторінкою