Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. amasis15

    amasis15 Майстер

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    38
    Я думаю, собирать или нет, и для этого есть 3 причины
    1. не могу найти 4мм лист
    2. мой знакомый еше не принес дрова за нормальном цене.
    3.немного волнуюсь за то что, котел не кто не пробовал, первым экспериментировать буду я, я имею виду не кто не собирал и не исползовал, и не сказал на пример да очень хорошый или очень плохой.
    1 и 2 буду решать, а вот 3 причина мне очен волнует потому что, вот на пример вы уже придлагаете переделку колосников.
    Я не спец в этом деле чтобы случае чтото сделал переделку, для этого я предпочитаю полный рабочый чертеж Проверенный чертеж
     
    Останнє редагування: 12 кві 2014
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    amasis15, нічого не бійся майструй з металу 3 мм. У Вас в Єревані зими теплі. Котел на одній закладці буде гарантовано працювати більше 6 годин. Колосники майструй з чого хочеш. Якщо не сподобається переробиш на інші, вони ж виймаються. Принцип роботи котла такий як у мене так що переживати немає чого, ти не перший.:vo:
     
  3. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    капля скепсису не завадить? переглянув креслення на КАЛВІС16-2 ( потужність 16кВт) , розмір котрого перевищують даний на кресленнях. якщо провести аналогію- то тут потужність буде в діапазоні 10-12 кВт. і це дуже непогано. Залишається порівняти по витратах палива в сезон опалення та зручністю обслуговування. Маю на думці пристосувати ваш котел для встановлення на на подвір"ї разом з акумулятором тепла, як на відео, що є в посиланнях і обговореннях теми. Калвіс не підходить за схемою очищення від сажі. дякую за працю.
     

    Вкладення:

    • K-2-16 (1).pdf
      Розмір файлу:
      3,3 МБ
      Переглядів:
      963
  4. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Котел PEPS-08-20-5 колосники варіант2 (1).jpg стосовно труби вторинного повітря може спростити так як на малюнку?
     
    RomDzhan подобається це.
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Erni, думаю що так. Головне щоб підсос повітря був нормальний;-)
     
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Один з дописувачів написав мені що вже майже доварює котла. Чекаю на фото;-)
     
    bogdansv подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Придержуюсь думки, що маловато. Хочаб 10 годин, при непоному навантажені.
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я тоже жду, буду и себе делать - надо.
     
  9. mikola-s

    mikola-s Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Днепропетровск
    Я думаю peps08, навмисно приуменшив показник щоб небути крайнім)
    --- добавлено: 12 май 2014 в 17:34 ---
    peps08, А що, якщо поставити димосос с потужністю 190 м³ повітря/час можливо досягти довшої роботи?
     
    Останнє редагування модератором: 20 тра 2014
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    mikola-s, поки в мене не було котла я теж мріяв зробити такого щоб на оберемкові горів тиждень:-D
    З моєї практики експлуатації котла я експерементував як хотів і працював в режимі форсажу і придушував майже до нуля. А під кінець опалювального сезону коли на вулиці вночі було -2 -8 а вдень 0 або +8 я майже місяць постійно топив в придушеному стані. Що можу сказати температура води коливалась від 50 до 70 грд. тлів годин до 13-14. Наслідки не забарились. Появився натяк на сирий дьоготь. Димохід майже на 50% забитий сажею, не кажучи вже про сам котел. Тому з мого погляду бажано експлуатувати котла в режимі найкращого ККД. А якщо щільно прикривати повітря то майже всі котли будуть працювати вдвічі довше ніж звичайно тільки з наслідками про які написав вище:Hi:
     
    Lermk, Adik, mandriy722 та 4 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою