Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 21 лют 2014.

  1. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @OlegОлег, У Меня ширина 35 см и есть чугунный колосник 34*20 У Меня такой же. отрежтье с обе сторон по 5мм и ставтье. Прозоры 8-9мм на сухих дровах отлично только на сырых требуется шире прозоры.
     
    полюс подобається це.
  2. OlegОлег

    OlegОлег Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Луцк
    Сьогодні наварив прутки між прутками на колосниках. Прозори стали по 4-5 мм, тільки з боків залишилось 2 по 1-1.2 см. Вогонь зменшився може на 5-10%, але все одно достає до верхніх дверей. Згорілі дрова менше провалюються. Прикриваю тягу в димарі і в верхні двері кладу металеву "цеглину", щоб зменшити тягу. Так як і раніше. Дрова - сухий дуб, граб, ясен.
     
    Papp Janos подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    То ви ще з пеллетом не бавились. Часто з пльників приходиться вибивати кавалки шлак за допомогою перфоратора. Та й пеллет у нас на "комбікормових" пресах клепають. 80% того що в нас випускають лише пресована тирса ( в склад котрої входить все що завгодно і не лише деревина). Називати це пеллетом неможна!
     
  4. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Мені шкода, що у вас так все запущено. А все тому, що нема конкуренції. Яке відношення до людей і до справи, така якість. А коли для авто і велосипедів працівників біля заводу крита стоянка, класні умови праці, зарплата далеко за десятку,то там і якість. Ті, що палять пелетами з цунамі про коржі не знають.
     
  5. volusik

    volusik Майстер

    Повідомлення:
    204
    Симпатії:
    67
    то де такі палети випускають?назву можна,чи ссилку на них.
     
    Vasil77 подобається це.
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Тільки у межах міста знаходяться 4 заводи (це лиш ті на котрих я побував) загалом в області вартість соснової тирси 35- 40 гр за куб, і вся викупляється на перід. Транспортне плече у деяких підприємств сягає 60 км. Середня зарплата становить 120 гр за 10 годинний день.
    А шлаку в пеллеті багато бо вміст кори та сторонніх домішок сягає 70%. Зольність деревної пеллети за 10%. Це жах, а Ви кажете конкуреції нема! [​IMG]
     
  7. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    кора то таке, а от глина то вже перебір
    мабуть деякі виробники забули що пелет може добре горіти не тільки в котлі а ще й на складі
     
    volusik подобається це.
  8. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    www. zunami.com.ua Aбо: ,,Купити пелети фірми цунамі,,
     
    volusik подобається це.
  9. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
  10. Радіоаматор

    Радіоаматор Майстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    36
    Це дійсно жах, а не конкуренція. Ось характеристика пелети з дубової тирси без домішок, але регламентована кількість кори присутня: зольність-0.48-0.52, теплота згоряння 4680-4711 ккал\кг. Продукція сертифікована. Країни ЕВРОПИ гріються і задоволені.А там, самі розумієте..... Дрова я палю з корою, але попелу не багато і коржів не бачив. Думаю, хватить про якість. В пості3604, стор.361 я писав зовсім про інше. Час покаже, він розтавить все і всіх на свої місця. Достатньо. І так тему засмітили. Дякую.
    --- добавлено: 29 січ 2017 у 22:32 ---
    Ціна газу- це плата за комфорт, плюс політика. Аяк же без неї, хай їй грець. Щодо пелетів-час покаже.
     
    Останнє редагування модератором: 6 лют 2017

Поділитися цією сторінкою