Як зібрати піддон душової кабінки?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Voyutichi, 22 сер 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Купив душову кабінку. Сьогодні прийшов час її збирати. Заглянув в коробку - а там нема інструкції по збиранню.
    Як я не думав - щось практичне з цього конструктора в мене не виходило. ТОму зібрав все це в одному місці, сфоткав і прошу допомоги. Хто знає як зібрати підставку для піддону з цих деталей? Може чогось бракує?
    Може хтось має готові фотки зібраної підставки? Буду вдячний за допомогу!
     

    Вкладення:

  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Не доводилось собирать но всё по принципу акриловых ванн.Я б попробовал собрать так-у вас есть 4 длинных шпильки они пойдут на средние и задние отверстия на метал. раме + к ним 8 лапок по 2 штуки на шпильку (одна под поддон 2 на пол для устойчивости),2 средних шпильки на первых 2 отверстия = к ним 2 лапки,самая короткая шпилька по центру каркаса + к ней маленькая лапка к поддону и большая на пол.Саморезы нужно считать т.к. помоему для вкручивания в поддон они длинные(возможно для прикручивания каркаса к дну поддона), гайки регулируют высоту поддона а также конргаить шпильки.А что лежит возле ключа (название забыл) справа?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    трошки не ясно, куди дві середні шпильки прикрутити. Та і ще кутники пласмасові є = тоже не знаю, куди їх прикрутити.
    висилаю ще фото, де детальніше видно набір частин конструктора.
     

    Вкладення:

    • набір2.jpg
      набір2.jpg
      Розмір файлу:
      525,6 КБ
      Переглядів:
      357
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    :) Питон, знайшов "брата по нещастю" - тоже подібний варіант піддону. Ось фотка рами у його виконанні. Мене бентежить відсутність під сидінням піддону довгої шпильки. А з переду їх аж 4. Невже таке велике навантаження буде на передній край піддону? Я би краще дві довгих шпильки поставив під сидіння. А на перед дав би короткі. Де я помиляюсь?
     

    Вкладення:

  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Як зібрати піддон душової кабінки?

    І так, я зібрав піддон своєї кабінки! :)
    Фото додається.
    Декілька зауважень до такого "набору" складових, з яких мені довелося збирати каркас.
    1. Були додані два довгих нікельованих гвинта з декоративними блискучими кришечками. Судячи з підкладок і цих кришечок, ці два гвинти повинні були проходити через дно піддону і кріпити цей піддон до рами. При замірі довжини болтів стало зрозуміло, що цього зробити не вдасться. Я перестав думати про діравлення насркізь піддону цими болтами і вирішив використати їх для скріплення між собою металічних планочок.
    2. Отвори, просвердленні виробником, які призначались для крплення планок до піддону шурупами не попадали у місця на піддоні, призначені для такого закручування. Нові отвори я просвердлив у нових місцях на планках, там, де планка найщільніше прилягає до дна піддону (тільки два з наявних отвори попадали на своє місце). Так що пересвердлювати отвори - то нормально. :)
    3. Згадувані вище нікельовані болти використав для кріплення планок між собою, попередно висверливши під них у планках отвори. Отвори у планках свердлив після позиціонування планок відносно дна піддону і монтажних (довгих) стійок. Тобто спочатку прикрутив до підднону чотири "грибки", загвинтив у них стійки, на стійки надів планки і вже після скріплення планок контрагайками визначав центри нових отворів на металевих планках каркасу.
    4. Центральна опора. Не вдалося мені застосувати малий грибок для монтажу зі сторони піддону, висота була замала. Прийшлось обрізати по висоті широкий грибок і змонтувати навпаки порадіVladlen, який рекомендував широкий грибок орієнтувати до підлоги. (До речі, центральна стійка закоротка, грибки тримаються буквально на декількох витках).
    це все відноситься до покращення виконаної вже роботи виробником.
    Потім я вирівняв висоту всіх стійок, все тугенько законтрагаїв. Щоб було штивно! :)
    (при перевірці опирання каркасу на всі опори на місці встановлення всерівно потрібно було підкручувати дві опори).
    Тепер лишилось змонтувати скляну ширму (вже в суботу закінчу) і приклєїти ніжки піддону до плитки (як і сам піддон до стіни). Думаю використати в якості клею силіконовий герметик. Що скажете на таку ідею склеювання? :)
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  7. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Як зібрати піддон душової кабінки?

    Voyutichi,
    а почему у вас на 4 фото в последнем сообщении 3 детали(рама,поддон и т.к. заглушка которая закрывает раму и тубы) а в первом сообщении только 2(рама и поддон) на фото?Нехорошо:-[
    так вам всё равно прийдёться пользоваться силиконом ,щель между поддоном и стеной.
     
  8. omny_2004

    omny_2004 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    коллеги! раз пошла такая пьянка... позвольте не открывать новую тему а уточнить по этой- а чем герметизировать? силикон отвалится.
    Устанавливаем душевую ванну - ванна с исполнением верха как у душевой кабины, размеры только серьезнее и вес существеннее.
    Установили основание, собрали заднюю панель с гидравликой и боковые стенки.

    как и чем грамотно герметизировать верх к основанию (чаше ванны)? все большое и конструкция ходуном ходит. акрил ничерта не держит - 4-5 дней использования и конструкция расшатывает герметик и вода течет по руслу логичному... на пол короче.
     
  9. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    omny_2004, это не только у вас так что не расстраивайтесь-это ихняя болезнь а производителю стоит в комплект поставки добавить силикон.Я так понял у вас гидробокс?
    Герметизировать необходимо силиконом который со временем не покроется плесенью
    -Силиконовая затирка Ceresit CS 25 или что-то получше если найдёте в вашем городе.
     
  10. omny_2004

    omny_2004 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    именно гидробокс.

    проблема именно в подвижности и массивности конструкции. обычные герметики не дают нужной эластичности и адгезивности к поверхности - быстро тслаиваются и теч продолжается.

    может насаморезы посадить? но боимся что нарушив герметичность бортика чаши еще большие проблемы обретем
     

Поділитися цією сторінкою