Входные двери - кто что посоветует?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Елена111, 14 сер 2009.

  1. BMW

    BMW Бригадир

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    Львов
    Софушка, а что случилось со старой дверью ?
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я поменял себе двери на МП , както получилось как всегда, раньше брал с этого завода и всё нормально, а сейчас как западло - двери кривоватые, не прилягают плотно (прилегают хорошо только в положении закрытом) - буду ипать мозк заводу, но всёравно лучше чем железные- звуки меньше проходят в дом, пол двери стекло классно, всё видно.
     
  3. Osor

    Osor Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Подскажите, а где в Черкассах можно посмотреть на образцы таких дверей, а еще нанять бригаду монтажников, работающих по области?
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Так куча разных магазинов где стоят витрина с окнами ,на всех фирмах\часниках которые продают окна\двери есть образцы, там же и монтажников дадут ,
    --- добавлено: 1 ноя 2014 в 17:47 ---
    По области это где? Район какой?
     
    Останнє редагування модератором: 9 лис 2014
  5. Osor

    Osor Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Чернобай
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    вжу 13 років маю вхідні соснові двері то зробив в такій паслідовності: злегка підрівняв 40ківку на рейсмусі зклеів то соудалом напів з пва в дошку а потім з того зробив 130 на 230 асиметричні тафльові з вхідним крилом 80см. затонував то рзрідженою чеською акриловою фарбою в махагон покрив то англійським яхтовим лаком і забув.досих пір то крім мокрої ганчірки більше нічого не бачить.замок лиш відразу треба ставити бажано європейського виробництва то легко визначається по відстані між клямкою і ключем - 9 см.бляшки теж взяти відразу італійські з доброї латуні якусь класику помасивнішу то служить не менше 30 років без догляду.ага ще забув добавити-- маю свою хату а не якусь коробку в багатоповерхівці то броньованими дверима не страдаю.
     
  7. blossem

    blossem Прораб

    Повідомлення:
    754
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Черниговская обл. г.Новгород-Северский
    А где фото?
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    фото то є відмазка я коли щось хочу побачити то мінімально стараюсь для того використати скайп що автоматично передбачає доволі таки тісні контакти , але інакше то все безпредметно то як секс по телефону.
     
  9. blossem

    blossem Прораб

    Повідомлення:
    754
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Черниговская обл. г.Новгород-Северский
    Відмазатись у Вас вийшло краще ніж показати фотоvictory
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ні я просто минулого року десь з рік трошки промайстрував у львові під домовою службою( то так в міжзаїздах за кордон) то трошки зблизька знаю реалії житія в багатоповерхівках на україні, й дуже тим питанням й не переймаюсь - я маю свій дах над головою. а в принципі люди тепер часто ставлять собі на вхід бляшані двері то зараз є просто дешевше й чим далі тим звичніше й навіть в своїх хатах.
     

Поділитися цією сторінкою