Почему загородный дом лучше чем квартира - только факты и цифры

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем bestproject, 26 сер 2013.

  1. Babuushka

    Babuushka Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    5
    А можно без цифар? В молодые годы я за квартиру - близость работы, магазинов, школы, всяких развивалок для малышни. Даже при наличии машины возить всех из-за города мучительно)
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ВАХ-ВАХ-ВАХ!!!
    Будуєш будинок, біля нього відкриваєш ВЛАСНИЙ магазин, організовуєш зупинку маршрутки(ну чи пускаєш власну) і всі при грошах і при справі.
     
    Jakko, sanyan та Владимир В подобається це.
  3. KolesovV

    KolesovV Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    9
    Загородный дом лучше тем, что кругом природа. Также можно разбить огород и выращивать фрукты да овощи, есть чем заняться в свободное время.
     
  4. Люсия

    Люсия Новачок

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Виноградів
    Будинок! Тільки свій власний будинок. Сад, огород...Вийдеш на свій газон, і позасмагати можна:) І щось своє виростити.
     
  5. hummel

    hummel Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    4
    Можу приблизно порівняти, бо проживаю і в квартирі 78 м. кв в Тернополі, і в будинку трошки більшої площі в селі за 35 км від Тернополя.
    Придбати будинок в селі однакової площі з квартирою - в 1.5 - 3 рази дешевше...
    Для обслуговування будинку в селі не потрібно платити гроші всяким "жекам". Ремонт будинку звичайно за свій кошт, але і квартиру на останньому 9-му поверсі утеплювали за свої кошти, і дах над квартирою також ремонтували за свої кошти...
    В селі легше прожити при безгрошів'ї, під час всіляких воєн, катаклізмів: нема газу, світла, води. В селі вода в криниці, хату обігріти і приготувати їсти за допомогою дров, вугілля, туалет на вулиці...
    Село дуже не подобається тим, що всі все про всіх розказують і переказують. В місті про сусіда навпроти можна нічого не знати.
    В місті +
    близькість лікарні, нижчі ціни в магазинах, і особливо: дуже-дуже малий шанс зустріти ту персону, з якою нема бажання зустрічатись (в селі дуже-дуже часто мушу зустріти людей - через хату сусіди, що дуже неприємні. Подробиці не буду...)
    Я хотів би жити в такому будинку, щоб вийшовши з одних дверей я опинився на подвір'ї, пройшов город і був на березі ставка (як і маю в селі), а вийшовши через інші двері зайшов у ліфт, з'їхав вниз і опинився у дворі дев'ятиповерхівки. Звідти і на ринок, і в будь-який магазин, і в поліклініку, і в парк. Та куди завгодно...
    Тобто де мені краще - не скажу, бо не знаю. (Краще там, де мене нема).........................
     
    Vladimir1966 подобається це.
  6. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    Маск сосвоими норами отдыхает.
     
  7. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    все порівнюється в порівнянні , якщо в квартирі є своя незалежна кімната , щоб ніхто не мав права туди навіть заглянути , коли людина усамітнилась.
    [​IMG]
     
    sanykrimea подобається це.
  8. crepko

    crepko Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    В доме платить нужно только за свет. Подключать газ не вижу резона. Поэтому налицо - экономия на коммуналке.
     
  9. Jakko

    Jakko Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Свой дом - это всегда больше воздуха, места, больше можно находиться на свежем воздухе, а не в бетонной коробочке.
     
  10. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    В молодості більш подобалась квартира. А зараз більше хочеться в село. Там також є всі зручності, город і т.д.
     

Поділитися цією сторінкою