Фрезер Фиолент МФ3-1100 Э

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем yura155, 27 лип 2009.

  1. Нестор 1

    Нестор 1 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Пустомити
    Відповідь: Фрезер Фиолент МФ3-1100 Э

    Купив Фрезер Фиолент МФ3-1100 Э за 610гр Український напочаток . Мене цікавить чи можна там придумати стружко відвот якийсь якшо можна скиньте фото буду дуже вдячний !І фрези до ньго хотілося би купити якісні але не дуже дорогі напишіть фірму...І до речі стойки поки що не клинять самого початку одним пальцем нажимав до упора
     
  2. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Фрезер Фиолент МФ3-1100 Э

    Нестор пилевідвод на торпедо купив оригінальний до цього фрезера за 5 грн, нічого не потрібно було придумувати, але він сконструйований трохи безтолково і виявився непотрібним. А сам фрезер трохи примітивний та для старту піде як для грубих робіт теж.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Artm

    Artm Бригадир

    Повідомлення:
    323
    Симпатії:
    71
    Всім привіт! а я от не можу вибрати фрезер із українських, россійських або білоруських брендів. Мені подобається БлекєенДеккрер (у мне їх пилка дискова є).
    от я і думаю взять і фрезер їхній (KW900) у нас його продають по 1300-1600грн. американи на амазоні по 60 баксів (но тока на 115В), в європі щось біля 80євро. Знайшов у Англії за 60 фунтів(гривень 800...), і близько, і напруга та, але доставка буде коштувати ще 45 фунтів (тож у сумі буде як тут взяти). То я так поміркував БД - бренд американський але ніхто не приховує що мануфактура в Китаї. тож буду шукати на таобао, або алі експресс.
    якщо ще хтось таке хоче - пишіть в ЛС
     
  4. qq2

    qq2 Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    львов
    Не Китай а Севастополь, техніка хороша можна навіть самому купити на заводі, по інтернету.
     
  5. vovi4

    vovi4 Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    м.Березно
    Один з величезних мінусів цього фрезера це "резиновий" вал, при більшій нагрузці - сильна вібрація (вирізання кругів з фанери з допомогою циркуля, фрези діаметром 6 мм. глибина проходу максимум 4мм. більше сильний резонанс). Для порівняння, цю саму операцію проводив фрезером інтерскол (марка точно не пам'ятаю потужність 1900вт.) так ніяких вібрацій, глибина проходу збільшував до 10мм. А по великому рахунку це хороший кромочний фрезер. Всі його гріхи можна пробачити через його ручку (змога працювати однією рукою)
     
  6. MasterZemb

    MasterZemb Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина Ровно
    мой первый именно Фиолент, большой нагрузки пока не давал, недавно не до закончил столик для него..) вот вопрос назрел , имею нехватку денежных средств для покупки JET Performax POS-2, а станочек шлифовальный нужен..можно ли приспособу барабанного типа приспособить для фрезера?
    Возможно это уже кто то воплотил в жизнь данную затею , хотелось бы посмотреть .
     
  7. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Скорость вращения фрезы огромная.
    Представьте себе момент какой будет на барабане и недай бог отлетит что-то.
    Уж лучше на развалинах искать моторчик от старой стиралки и мастерить
     
    1 людині також подобається це.
  8. Паркет мастер

    Паркет мастер Майстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    89
    Может кто то подскажет, возможно ли изменить направление вращения в фрезерах Фиолент, если да то как это сделать? У меня есть фреза которой очень нужно воспользоваться, но она имеет обратные ножи.
     

Поділитися цією сторінкою