Проектирование каркасного дома?

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем haiku_kiev, 13 сер 2013.

  1. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Всем привет!

    УЧИТЫВАЯ что в случае КАРКАСНИКА - проект, это важно в квадрате, если не в кубе

    Интересует помощь в оформлении всех хотелок и пожеланий, в приемлемые деньги.
    В первую очередь интересна помощь профессионалов имеющих навыки проектирования именно по каркасу, Еврокод5 и все такое по последней бюджетно-каркасной моде развитых стран
    Все агитаторы и вболивальныки за камень, во всех вариациях - свободны, ваше мнение уважаю но не воспринимаю.
    На чрезмерную капитальность и мнимую огнестойкость переплачивать не намерен.
    Здание будет отдельным, соседние постройки могущие возгореть не ближе 15-20м

    Домик для постоянного проживания 3-4 человек, видится небольшим и компактным, до 120-140м2, нормативы по теплотехнике и энергосбережению максимально приближенные к "ПассивХаусам" потери ограждающих, герметичность
    Нежилой частично заглубленный цокольный тех. этаж +1 этаж+мансарда
    Круглая архитектура, арочная кровля - очень сильная хотелка, очень нелюбимые особенно архитекторами геодезические купола (обсуждаемо, уже обсуждаемо:-D )

    На 1 этаже общей площадью 60м2, зимен сад 6-9м2, общая планировка гостинной и столовой 28-32м2(зимен сад между ними, второй свет над ЗС), кабинет/библиотека/гостевая спальня 12м2
    с/у 2м2 и 4м2 ?
    ? Частично заглубленный 2/3 цокольный техэтаж 10-20м2 1,5-1,8м, высокий цоколь 50-60см ? ожидаемо высокий, как для Житомирского полесья УГВ (около метра)?? земли пока нет!!!

    На мансарде "ночная зона" 3 спальни 10 - 15м2
    15-20% мансарды по полу "второй свет"


    На проектные работы готов выделить 15-20% бюджета
    1-го этапа, первого года САМОСТОЯТЕЛЬНОГО:rubanok:good строительства:-[ - фундамент, силовой каркас, зашивка ограждения, кровля, утепление
    по возможности закрыть/частично закрыть/ тепловой контур(хоть пленками)

    УВАЖАЕМЫЕ профи каркасного строительства, озвучиваем стоимость первого этапа(соответственно свой гонорар)
    Дабы я знал, на какую сумму грабить банки, трусить родню итп
     
  2. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Що? Нікому не цікаво? :(
     
  3. AR Franko

    AR Franko Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Lviv
    не думаю, що в Україні багато профі з питань проектування каркасних будинків...кліматична ситуація тому не сприяє. А от звертатись до проектувальників звичайних профілів, з частковим знанням вашої теми, то вже інша справа)
    --- добавлено: 14 авг 2013 в 00:25 ---
    Мав справу з дерев*яними купольними системами, але в гнутоклеєних конструкціях, а не в геодезичному виконанні...ну а якщо казати про проектування дерев"яних каркасників, то для архітектора, що працює в більш звичних для нашого регіону та менталітету матеріалах, то йому просто доведеться трохи підтягнути цей аспект, в принципі в тому нічого складного не має, на мою думку
     
  4. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    стосовно кліматичної ситуації не зрозумів, ви важаєте канадців та шведів, та й місцинами у германців є
    де вітри та погодні умови аналогічні нашим

    Дякую, але архитектори звичайні, мені і спроектують звичайно... як вміють
    на архітекторів та проектантів закордонних в мене нема грошей

    Спілкувався з одною досить відомою архітекторкою, нажаль 60-70тісяч грн виділити, при всьому бажанні не зможу
    Це майже бюджет мого 1 етапу самобуд-івництва КАРКАСНИКА
    100 тисяч грн
    /в загалі-то є квартира 2к в Києві, в якій жити не хочу

    в геодезичному куполі стійки каркасу сходяться в вузли (в одну точку) під невеликим кутом
    по 4,5,6 стійок
    більшість сучасних проектантів за таке не хочуть братись, навіть за гроші
    за великі гроші починають питати - навіщо вам це? будуйтесь як всі

    Ой відчуваю, доведеться все самому... втім час не дуже лімітовано
    грошей не багато
     
  5. AR Franko

    AR Franko Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Lviv
    просто на наших теренах дерев"яні каркасні будівлі часто-густо прирівнюють до тимчасових споруд і чомусь так само часто сюди і приписують природно-кліматичні фактори...а будують з дерева на далекому сході, канаді, швеції через міркування сировинної бази, в першу чергу...
    Що таке геодезичний купол я прекрасно знаю:) я вже писав що брав участь у купольному проекті, точніше проектував його, але за остов було прийнято гнутоклеєні конструкції

    --- добавлено: 14 авг 2013 в 15:52 ---
    який ви намічаєте бюджет? всіх етапів звісно
    --- добавлено: 14 авг 2013 в 15:58 ---
    где собираетесь строиться? вобщем если интересно именно купольное направление, то готов пообщаться о возможных вариациях на тему
     
  6. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    гнутоклеєні, то зовсім не геодезик;-)

    варіації на тему геодезика?
    такі?
    [​IMG]
    як на мене досить незграбна варіація:down:
    скління геодезика купу грошей, вентиляція як люблять наши нездари...єстепственная
     
  7. AR Franko

    AR Franko Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Lviv
    такого роду картинки нічого спільного з життям не мають, просто чиїсь недофантазії на тему...ще раз повторю, що я прекрасно знаю, що таке геодезичний купол і просто розвиваю альтернативний напрям конструктивної реалізації того самого об"єму. Ви прагнете робити цокольний поверх? бо всеодно заглиблену частину доведеться виконувати з якогось каменю
    :) то замовляйте проект закордоном і потім адаптуйте, до чого вам взагалі єврокоди? в Україні є своя нормативна база, і якщо архітектор і працює з єврокодами це аж ніяк не впливає на якість проекту (в глобальному розумінні)тим паче в напрямі індивідуального житла
    --- добавлено: 14 авг 2013 в 18:45 ---
    до того ж по дерев"яним конструкціям ДБН аж надто єврокодівський))хоча якщо чесно з єврокодами не працюю тож не буду....
    --- добавлено: 14 авг 2013 в 18:51 ---
    думаю, що всі заумні елементи та технології всеодно доведеться замінити чимось аналогічним, більш дешевим і реальним
     
  8. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Можливий високий УГВ до метра - весною
    Можливо технічні приміщення, в напівзаглибленному цоколі будуть?
    Тож напевно - ТІСЕ, з деревяним перекриттям, утеплена стяжка водяного полу+тепли стіни
    грунтовий рекуператор (все "дихання" будинку), дренаж

    Хоча були шальні думки про такий собі симбіоз МЗФЛ та УШП

    Росверк з 3-х наборних дошок 200х150мм, трохи вище рівня землі армований залізобетонний 250х100мм
    на кожній сваї рігель 400мм на один торець зовнішній каркас спирається, на протилежний внутрішний каркас

    Архітектори пасивнобудинків ціну правлять не цікаву :(
    з моїми статками
     
  9. AR Franko

    AR Franko Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Lviv
    я так розумію, що ви людина підкована з конструктивного та енергоефективного напрямку, тож замовте ескізний проект для об"ємно-планувальних рішень та ГАСК, а конструктив та ІО допрацюйте самі на ваш розсуд
    --- добавлено: 14 авг 2013 в 19:49 ---
    а на рахунок ТІСЕ, то я вас підтримую, для такого роду будинку це найкращий варіант, як на мене, точніше найкращий напрямок
     
    haiku_kiev подобається це.
  10. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Таки ТАК, але все знати не можливо " - Я знаю, що нічого не знаю"(с)

    Звертався вже Новоград-Волинське відділення, сказали що таким не займаютьсяdntknw
    То наслідки бажання будувати соломоблочний геодезичний каркас (йому замокати, тим паче, в каркасі - категорично протипоказано )
    Важче від ековати в 4-5 рази, по теплопровідності трошки гірше, по піньонзам - трошки дорожче
    Акробатиці на верхотурі, до 7м - відмовлено
    Зимова задувка, в закритите покрівельною мембраною міжкаркасний простір - чому-б ні:vo:

    Опалення/кондиціонування - площинно-променисте good
    теплі - підлоги/стіни, прохолодні - стіни/стелі
    Будемо робити триєдину зв'язку - а) плаский геліоколлектор, площа геліополя 6м2, б) охолодження/нагрів ТН 5 кВт - не такі вже-й дорогі (можливо реновований кваліфікованими фахівцями)
    в) аварійний і критичний в наших широтах підігрів - ТЕН
     

Поділитися цією сторінкою